لوگو تخفیف هات

خرید دمنوش به لیمو با 34% تخفیف

34 درصد
0
69
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
34%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع دمنوش به لیمو را با 34% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
58,000
سود شما
20,000
قیمت جدید
38,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع دمنوش به لیمو:

انواع خرید چای سبز و دمنوش به لیمو, دمنوش رازیانه, دمنوش آویشن, دمنوش بلوبری و چای در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

 

خصوصیات دمنوش به لیمو:

شاید درباره ویژگی های این گیاه زیاد تحقیق نکرده باشید و اطلاعات کافی در مورد ان نداشته باشید . در واقع برگهای سبز و معطر دمنوش به لیمو طبیعت گرم دارد. دمنوش به لیمو با عطر و طعم مطبوع خود درمان ضعف حافظه و آرامبخش طبیعی برای قلب و درمان تپش قلب است. در حقیقت دمنوش به لیمو, دمنوش رازیانه, دمنوش آویشن, دمنوش بلوبری و حتی چای فشارهای عصبی را تسکین می دهدو درمان التهابات مفصلی ، خستگی ، عفونتهای کبدی و کلیوی و نفخ معده است. یکی از مهمترین خواص به لیمو شیر افزا بودن ان است و مناسب مادران شیرده می باشد و نیز تنظیم کننده دوره پریود بانوان می باشد.

 

خواص دمنوش به لیمو

این دمنوش سرشار از مواد معدنی و مغذی است و حاوی ماده‌ای به نام سکرتین است که بهترین عامل جهت تحریک و به کار انداختن غدد ترشحی هاضمه در معده، روده، کبد، لوزالمعده وکیسه صفرا است. خاصیت مهم دیگر آن کمک به ساخته شدن گلبول‌های سرخ و در نتیجه تنفس مناسب سلول‌های بدن است. ضد اسهال است به ویژه در اسهالهای خطرناک که در هنگام شیوع وبا پیدا می‌شود بکار می‌رود، خونروشها و خلط‌های ناراحت‌کننده را آرام می‌کند.این دمنوش بسیار مقوی است و به مادران شیرده جهت زیاد شدن شیر کمک می‌کند وعادت ماهانه زنان را نیز تنظیم می نماید و یا چنان تأثیری دارد که اگر قاعده گی بطور غیرطبیعی قطع شود مجددأ آن را برقرار می‌کند. حتی دمنوش به لیمو خون را تصفیه کرده و ضدکرم است.

 

دمنوش مخلوط گیاهی لیمو و به موجود در کد تخفیف دیجیکالا و کد تخفیف افق کوروش با نام دمنوش لاغری شناخته می‌شود. این دمنوش دارای ویتامین C فراوانی است و همچنین سرشار از فلاون، فلاونوئید، پکتین و لیمونین است که این مواد خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد که عامل اصلی سرطان هستند محافظت می‌کنند.

 

نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت، تازگی و طعم خوب این محصول رضایت داشته اند.

 

نظر منفی کاربران در مورد این محصول : هیچ یک از کاربران نظر منفی نداشته اند.

 

جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید از سوپرمارکت آنلاین را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه