لوگو تخفیف هات

خرید تیشرت پسرانه تا 71% تخفیف

71 درصد
0
130
5
اشتراک گذاری
خرید تیشرت پسرانه تا 71% تخفیف
71%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید تیشرت پسرانه را از سایت دیجی کالا با 71% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
253,000
سود شما
180,000
قیمت جدید
73,000

خصوصیات خرید تیشرت پسرانه:

انواع تاپ و تی شرت پسرانه و شلوارک پسرانه دارای رنگبندی متفاوت مناسب کودکان سنین مختلف می باشد. انتخاب لباس برای گروه سنی کودک بسیار مهم است چرا که کودکان دارای پوست های بسیارحساس هستند و بیشتر لباس های نخی مناسب استفاده آن ها می باشد. جنس لباس پسرانه موجوددر دیجی کالا معمولا از الیاف نخی 100 درصد می باشد که خرید تیشرت پسرانه از جنس نخ برای کودکان انتخاب مناسبی است. ست لباس های پسرانه برای استفاده روزمره کاربرد دارد. تیشرت پسرانه موجود در وب سایت دیجی کالا آستین های کوتاهی دارد. لباس پسرانه از دوخت عالی برخوردار است و در دوخت آن از پارچه در رنگبندی مختلف استفاده شده است. خرید لباس پسرانه تا 71% تخفیف از جشنواره دیجی کالا امکان پذیر است.

 

 

خرید تیشرت برای افرادی که به دنبال لباس سبک و راحت برای کودک خود هستند پیشنهاد می شود. همچنین خرید تیشرت به مادرانی که به شیک پوشی و مرتب بودن فرزند خود اهمیت می دهند شدیدا توصیه می شود. این لباس ها مناسب استفاده در روزهای گرم سال است و برای فصل های بهار و تابستان که اکثر روزهای سال هوا گرم است طراحی و تولید شده است. دقت شود که حداکثر دما برای شستشو 30 درجه باشد و از مواد سفید کننده استفاده نشود و همراه لباس هایی با رنگبندی مشابه شستشو صورت گیرد.

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: کیفیت جنس و دوخت خوب لباس ها.

نقاط ضعف: تنوع کم لباس های پسرانه در این وب سایت.

جمع بندی نظرات کاربران: بیشتر افرادی که پوشاک پسرانه را از دیجی کالا خریداری کرده اند رضایت دارند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه