لوگو تخفیف هات

تخفیف 47%خرید لباس کار

47 درصد
0
98
0
اشتراک گذاری
تخفیف 47%خرید لباس کار
47%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کیلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع لباس کار را تا 47% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
790,000
سود شما
370,000
قیمت جدید
420,000

خصوصیات لباس های کار:

لباس های کار یکی از مهم ترین موارد برای بعضی از کارها است که از فرد در مقابل خطر ها محافظت میکند. معمولا لباس های کار و حتی لباس فرم خصوصیات مشترکی دارند. لباس های کار و مدل لباس مردانه برای کار یک پوشش سراسری تنه است که از دست و پا و بقیه ی اعضای بدن را محافظت میکند. ساده ترین لباس های کار و لباس فرم و لباس مردانه که برای کار استفاده میشوند دو نمونه دارند. شما میتوانید به هنگام خرید لباس مخصوص کار یکی از این دو نمونه را انتخاب کنید.

 

نمونه اول لباس های کار و لباس فرم و لباس مردانه به شکل دو تکه است که در بلوز و شلوار و ظاهر میشود. نمونه دوم لباس های کار و لباس فرم و لباس مردانه یکسره است که از الیاف طبیعی و در مواردی تماما از مواد شیمیایی ساخته میشود. هر چقدر که الیاف به کار رفته در لباس های کار و لباس مردانه طبیعی تر باشد تبادل حرارت آسان تر در ان اتافق می افتد. البته برای مشاغل خاص به هنگام خرید لباس باید به مواردی توجه کرد.

 

 

لباس کار خارجی:

مثلا افرادی که قصد خرید لباس برای سردخانه را دارند باید لباس آن ها عایق سرما باشد و البته این موضوع خرید لباس برای مشاغلی که محل کار گرم است متفاوت است. قیمت لباس کار بسته به لباسی که مد نظر شما باشد متفاوت خواهد بود. قیمت لباس کاری که در سردخانه استفاده میشود با قیمت لباس های کاری که در کوره پزی استفاده میشود متفاوت است. حتی قیمت لباس کار ساده برای کارهای عادی تر نیز با ان دو متفاوت است. از جمله خصوصیاتی لباسی که برای کار انتخاب میشود: باید اندازه و متناسب بدن باشد، لباس مناسب با محیط کار باشد، ایمن باشد، میتوان اشاره کرد که به هنگام خرید لباس مخصوص کار میتوانید به ان ها توجه کنید.

 

یکی از فروشگاه هایی که میتوانید خرید لباس مخصوص کار را از آن انجام دهید فروشگاه های اینترنتی است. لباس یکسره با پوشش و کلاه از جمله لباس های کاری است که برای کارهای سبک میتوانید از آن استفاده کنید و کیفیت بالایی دارد. با بررسی قیمت لباس کار در سایت های مختلف و سایت های دیگر به مناسب بودن قیمت لباس کار در سایت پی میبرید.علاوه بر مناسب بودن قیمت لباس کار در بعضی سایت ها این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند که میتوانید تا مدت های طولانی از ان ها استفاده کنید. همچنین این محصولات کدتخفیف های بسیاری دارند که با خرید کردن از سایت با سلام میتوانید شامل آن ها شوید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه