لوگو تخفیف هات

خرید آبگرمکن دیواری با 10% تخفیف

10 درصد
0
153
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
10%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع آبگرمکن ایستاده و دیواری را با تخفیف های ویژه از سایت دیجی کالا خریداری نمایید.

قیمت قدیم
4,630,000
سود شما
465,000
قیمت جدید
4,165,000

خوصیات آبگرمکن دیواری:

در بازار فروش آبگرمکن دیواری ، آبگرمکن برقی ، پکیج و همچنین آبگرمکن خورشیدی با قیمت های بسیار بالا انجام میگیرد و شامل هیچ گونه تخفیفی نمیشود اما با پدید آمدن سایت های مختلف میتوانید انواع آبگرمکن دیواری را با قیمت هایی نسبتا کمتر و با همان کیفیت و کارایی تهیه کنید و در خانه، محل کار یا هرجای دیگر نصب کنید. درسایت های مختلف قیمت این محصولات مانند آبگرمکن دیواری، آبگرمکن خورشیدی،آبگرمکن برقی و پکیج بسیار کمتر است و شامل تخفیف های ویِژه نیز هستند.  این محصولات آبگرمکن گازی با رضایتمندی بالای مشتریان به فروش میرسد و دارای 10%  کدتخفیف است.

انواع آبگرمکن:

از انواع این آبگرمکن ها آبگرمکن زمینی، آبگرمکن دیواری و آبگرمکن خورشیدی را می توان نام برد که همگی دارای کیفیتی بالا می باشند. در صورت سفارش این محصولات و کارامد نبودن آن ها برای شما میتوانید تا 7 روز آن را از طریق پشتیبانی سایت بازگردانده و مبلغ پرداختی خود را پس بگیرید. محصولات گازی، گاز کمی مصرف میکند اما در عین حال بسیار آب را گرم میکنند. البته با آمدن پیکج  این آبگرمکن ها فروش کمتری در بازار دارند. برای آسانی کار خود و تنظیم نکردن آبگرمکن و خودکار بودن آن میتوانید نوع برقی و دیواری آن را خریداری کنید. البته تمامی این محصولات کیفیت خود را دارند و در کد تخفیف دیجیکالا شامل بیشترین تخفیف نیز میشوند همچنین لوازم خانگی ارزان را می توانید در این سایت و یا سایت باسلام خریداری نمایید.
 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: کیفیت بالا، قیمت مناسب.
نقاط ضعف: ندارد.
جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 100 نفر از کاربران، خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد کرده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه