لوگو تخفیف هات

فروش ظرف یکبار مصرف تا 63% تخفیف

63 درصد
0
184
5
اشتراک گذاری
فروش ظرف یکبار مصرف تا 63% تخفیف
63%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع ظروف یکبار مصرف را تا 63% تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
150,000
سود شما
94,700
قیمت جدید
55,300

خصوصیات ظرف یکبار مصرف:  

امروزه برای مراسم های عروسی،عزاداری و مراسم تشریفاتی لیوان کاغذی  و ظرف یکبار مصرف جایگزین ظروف دیگر شده است.از مزایای ظرف یکبار مصرف میتوان به سبک بودن، جمع آوری آسان و قابل بازیافت بودن آنها اشاره کرد. در مهمانی های خود میتوانید از لیوان یکبار مصرف و سفره یکبارمصرف استفاده کنید و کارهای خود را سبک تر کنید.  پس از اتمام مراسم و مهمانی خود سفره یکبار مصرف و لیوان یکبار مصرف را در سطل های مخصوص بازیافت بیندازید تا آسیبی به محیط زیست نرسد چرا که این وسایل پلاستیکی برای محیط خطرناک هستند. ظروف یک بار مصرف علاوه بر تمامی این مزایا قیمت های نسبتا ارزانی دارند و به راحتی و با هزینه ای اندک میتوان آن ها تهیه کرد. ظروف یک بار مصرف انواع مختلفی دارند از قبیل نی یک بار مصرف، قاشق یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی دیگر که در سایت معتبر تمامی این  ظروف موجود میباشند و با هزینه ای اندک میتوانید آن ها را خریداری کنید. یکی از این محصولات لیوان کاغذی است که برای انواع نوشیدنی مورد استفاده قرار میگیرد و برای مراسمات خود میتوانید از ان ها استفاده کنید. تمامی ظرف های پلاستیکی و لوازم خانگی ارزان در فروشگاه های اینترنتی تا 63% تخفیف  دارند که شما با هزینه ای بسیار مناسب تر میتوانید آن ها را سفارش دهید و سپس سفارش خود را دریافت کنید. 

                                                                     

 

نظرات کاربران:

نقاط قوت: قابل بازیافت بودن و خرید با کدتخفیف .

نقاط ضعف: تنوع کم محصولات یک بار مصرف.

جمع بندی نظرات کاربران: کاربران فروشگاه اینترنتی با سلام و ایسام و ... از تخفیف های بالای 63% برای ظروف یکبار مصرف رضایت کامل دارند.
 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه