لوگو تخفیف هات

کد تخفیف 38% خرید منقل کباب

38 درصد
0
100
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف 38% خرید منقل کباب
38%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع منقل کباب را از سایت دیجی کالا با 38% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
2,700,000
سود شما
1,023,000
قیمت جدید
1,677,000

خصوصیات منقل کباب : 
 

در هنگام سفر و تفریح در جنگل و کوه و دورهمی در پارک و مناطق تفریحی هیچ چیز لذت بخش تر از تهیه کباب در کنار خانواده و دوستان نیست. برای پخت انواع خوراکی ها و غذاهای خوشمزه در فضای باز و بدون سقف بایستی از وسایل مناسب استفاده کرد. یکی از این وسایل که مناسب پخت انواع گوشت بدون روغن است، منقل می باشد. یک منقل سفری کوچک و جمع و جور شاید وسیله ای باشد که همه به دنبال آن می باشند. منقل تاشو سفری مدل Sarmagarm 59 Travel Barbecue، یک انتخاب عالی برای این منظور می باشد.

 

ساختار تاشو این منقل باعث می شود که حمل و نقل آن آسان بوده و به سادگی قابل حمل باشد. همچنین این منقل تاشو سفری دارای کیف مخصوص بوده که به حمل و نقل آسان آن کمک میکند. در دو طرف این منقل دسته تعبیه شده تا در هنگام نیاز بتوان به راحتی منقل را جابجا نمود. جنس این منقل از فلز روکش دار بوده و استحکام بالایی در برابر حرارت و گرما دارد. ابعاد این منقل 15*26*50 می باشد و وزن آن 2270 گرم است. با تخفیف اکالا می توانید زغال مناسب برای منقل های خود تهیه کنید و خرید سوپرمارکتی خود را اعم از زغال و کبریت و ... می توانید با کدتخفیف از سوپرمارکت اسنپ نیز تهیه کنید.
 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه