لوگو تخفیف هات

تخفیف 38% سرویس بهداشتی کودک

38 درصد
0
52
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
38%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع توالت فرنگی کودک را از سایت دیجی کالا با 38% تخفیف خواهید داشت.

قیمت قدیم
400,000
سود شما
150,000
قیمت جدید
250,000

 

در خانه های ایرانی اهمیت کمتری به ظاهر فضای حمام و سرویس بهداشتی داده می شود .در حالی که در کشورهای دیگر با استاندارد و کیفیت بهتری این فضا را طراحی می کنند . خیلی از افراد فکر می کنند برای داشتن این چنین حمام و سرویس بهداشتی باید فضا بزرگ باشد و هزینه زیادی صرف آن کنند درحالی که با یک رنگ آمیزی ساده می توان فضای حمام و سرویس بهداشتی را مانند ژورنال های حرفه ای کرد . کاشی سرویس بهداشتی در فضاهای کوچک باید رنگ روشن داشته باشد که نور را منعکس کند . همچنین اگر سرامیک سرویس بهداشتی روشن باشد از نظر بهداشتی قابل قبول تر است زیرا با نشان دادن کثیفی ها ، سرویس بهداشتی به تمیز کردن نیاز پیدا کرده در نتیجه بهداشت آن رعایت می شود . همچنین زمانی که سرامیک سرویس بهداشتی رنگ روشن داشته باشد فضای حمام و سرویس بهداشتی بزرگتر به نظر میرسد.

 


 

 

 


 

 

سرویس بهداشتی مدرن:

با داشتن سرویس بهداشتی به رنگ روشن می توانید برای ست سرویس بهداشتی به راحتی رنگ دلخواه خود مانند سبز ، مشکی و رنگ های دیگر را انتخاب کنید . رنگ های ملایم مانند آبی برای سرویس بهداشتی می تواند آرامش بخش باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی و خرید لباس نوزادی ، سرویس بهداشتی باید به لوازمی که در آن استفاده می شود توجه ویژه داشت . ست سرویس بهداشتی بسته به نیاز از یک تکه تا یک ست کامل خریداری می شود . کودکان در ابتدا بدلیل اینکه طریقه استفاده از سرویس بهداشتی را نمی دانند ممکن است از آن اجتناب کنند ولی با استفاده از لگن آموزشی میتوان به آنها آموزش های لازم را داد. لگن آموزشی برندهای مختلف از جنس پلاستیک محکم، مناسب برای کودکان در سنین مختلف در دیجی کالا موجود است.

 

نظرات کاربران:

 

نقاط قوت: پلاستیک محکم، کارایی خوب، رنگ بندی متفاوت.

 

نقاط ضعف: جنس پلاستیک.

 

جمع بندی نظرات کاربران: حدود 38% از کاربران از خرید با کدتخفیف محصول از فروشگاه باسلام  رضایت داشته اند.

 


 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه