لوگو تخفیف هات

تخفیف تا 40% خرید سبزی

40 درصد
0
104
0
اشتراک گذاری
 تخفیف تا 40% خرید سبزی
40%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید سبزی را از سایت دیجی کالا با 40% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
88,900
سود شما
35,560
قیمت جدید
53,340

توضیحات فروشگاه اینترنتی ،فروشنده سبزی:

کد تخفیف دیجیکالا و تخفیف باسلام و ... میوه و سبزی تازه را تا 40% کدتخفیف به فروش می رساند و با ارسال سریع (سوپر مارکتی) به دست مشتریان می رساند.

خصوصیات سبزی:

گیاهان خوراکی و میوه جات از خوراکی های طبیعی است که اکثر افراد در رژیم غذایی خود از آن ها استفاده می کنند. مصرف انواع گیاهان و میوه ها در میان گیاهخوارن متداول تر است و تهیه راحت و سریع این نوع مواد خوراکی برای این افراد اهمیت بالایی دارد.

از انواع محصولاتی که در سایت دیجی کالا موجود میباشد میوه به، قورمه سبزی، سبزی خوردن و آش، سالاد کاهو، محصولات خرد شده مانند جعفری خرد شده و ... می توان اشاره کرد که قیمت میوه آن کاملا مناسب میباشد. علاوه بر میوه به و قورمه سبزی ،سبزی خوردن موجود در دیجی کالا در بسته بندی به ابعاد 22*16*6 سانتی متر و وزن 180 گرم است . متحویات این بسته شامل تره، پیازچه، ریحان و تربچه است که به مقدار مناسب در این بسته بندی وجود دارد. محتویات بسته پاک شده، شسته شده و ضد عفونی شده هستند.

این محصول در یخچال تا 4 روز به صورت تازه و تا 1 سال در فریزر ماندگاری دارد. انواع میوه ها و صیفی جات تازه مانند میوه به، خیار, کدو و ... که برای پخت غذا های مختلف و به صورت خام در بین ایرانیان مصرف می شود در دیجی کالا موجود است که به راحتی قابل تهیه است و سریعا به دست سفارش دهنده می رسد که خرید آنلاین میوه به و قورمه سبزی و اینگونه محصولات طبیعی در این فروشگاه تا 40% تخفیف دارد.


نظرات کاربران در مورد این محصول: 

نقاط قوت: خریداران این محصول از تازه بودن، وجود همه ی سبزی ها در بسته بندی، تمیز و شسته شده بودن محتویات بسته، بسته بندی بسیار مناسب و تنوع بسیار خوب محتویات بسیار رضایت داشته اند.
نقاط ضعف: برخی دیگر از کاربران از تنوع محتویات در بسته بندی و تازه نبودن محتویات ناراضی بوده اند.
جمع بندی نظرات کاربران: 40% خریداران این محصول از خرید خود رضایت کامل داشته اند و اشاره داشته اند که از میان سبزی های آماده یکی از بهترین هاست و بیش از 10 نفر از کاربران خرید سوپرمارکتی این محصول را به دیگران پیشنهاد کرده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه