لوگو تخفیف هات

بررسی خواص موز و خرید موز درجه یک با 0% تخفیف

0 درصد
0
87
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه خرید کنید می توانید موزهای درجه یک را از دیجی کالا با 0% تخفیف خرید نمایید.

موز درجه یک:

برسی خواص موز و خرید آنلاین میوه مانند موز درجه یک با تخفیف برای مشتریان عزیز در فروشگاه های اینترنتی بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا و تخفیف باسلام فراهم شده است.

خصوصیات و خواص موز: 

فروشگاه آنلاین سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا در بخش هایپر مارکت خود انواع میوه و سبزی تازه نظیر موز را برای مشتریان با تخفیف فراهم کرده است.شاید تا به حال به خواص موز و کارایی های موز توجه نکرده باشید، اما امروزه موز پایه ثابت تمام کیک ها است و از آن در بیشتر اسموتی ها،بستنی ها،شیر موز و دسر موز استفاده می شود.پوست موز چون سرشار از فیبر است برای تمیز کردن روده ،بهبود دستگاه گواراش و جلوگیری از زخم معده بسیارمفید است. ازدیگر خواص پوست موز به بالابردن سطح انرژی و ایمنی به خصوص در کودکان است ،زیرا موز سرشار از مواد معدنی و مغذی است که در میان آن آهن،روی، ویتامین آ،ویتامین ب،ویتامین ث و پروتئین قرار دارد که تمام این مواد سیستم ایمنی را تقویت کرده و سلامت بدن را بهبود می بخشند.

یک توصیه مفید برای افرادی که از بیماری قلبی_عروقی رنج می برند خوردن هفتگی موز است.کسانی که به حافظه خود و کودکانشان بسیار توجه می کنند باید بدانند که موز سرشار از مواد مغذی و پتاسیم و منیزیم است،که باعث دفع مواد زائد مانند آمونیاک از بدن می شود وقتی سطح امونیاک در بدن کاهش پیدا کندمغز به طور خودکار تیز و هوشیار می شود بنابرین دیجی کالا خرید این میوه سرشار از ویتامین را برای تهیه دسر موز و شیر موز و ....به شما پیشنهاد می کند.
 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: تازه بودن موزه ها و سایز مناسب آن ها.

نقاط ضعف: قیمت خوب میوه ها.

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید آنلاین میوه با کد تخفیف رضایت دارند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه