لوگو تخفیف هات

فروش ویژه فروشگاه موتور سیکلت با 0% تخفیف

0 درصد
0
148
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع موتور سیکلت را از سایت دیجی کالا با 0% تخفیف انجام دهید.

خصوصیات فروشگاه موتور سیکلت :

خرید موتور سیکلت برند هوندا و دیگر برندها را از فروشگاه های اینترنتی با کدتخفیف ویژه انجام دهید. مشخصات کلی موتور سیکلت ها معمولا شامل طول 230 سانتی متر، عرض 74 سانتی متر، ارتفاع کلی 105 سانتی متر، فاصله ی دو محور 129 سانتی متر، کمترین فاصله بدنه از زمین 19 سانتی متر، وزن 134 کیلوگرم و وزن حجم مخزن سوخت 14 لیتر است. سایز چرخ ها 17 اینچ و جنس رینگ فولادی از نوع پره ای است. حداکثر سرعت 91 کیلومتر بر ساعت و مصرف سوخت موتور 2.8 لیتر در 100 کیلومتر است. نوع ترمز جلو و عقب معمولا کاسه ای است و سیستم ترمز ABS در برخی از آن ها وجود دارد.

 

 

نوع چراغ لامپ رشته ای است و  چراغ راهنما روی آینه و چراغ روز می باشد. نوع استارت هندلی, برقی است و دارای جک بغل و جک وسط می باشد. این موتور ها دارای آمپر کیلومتر شمار و آمپر بنزین هستند که نوع کیلومتر شمار آنالوگ است. اندازه موتور سیکلت ها در مقایسه با یکدیگر بزرگتر و کوچکتر است و خرید موتور سیکلت معمولا با توجه به جثه ی افراد انتخای می شود. سوخت موتورها معمولا بنزینی است و نوع سیستم سوخت رسانی انژکتوری می باشد. نوع کلاج موتور دستی و تعداد دنده ها 4 عدد است. برای خرید موتور سیکلت هوندا و... و مقایسه سریع مشخصات موتور به جای مراجعه حضوری به فروشگاه موتور سیکلت می توانید از طریق دیجی کالا با کد تخفیف دیجیکالا و کد تخفیف سایت ایسام این اقدامات را انجام دهید.

نظرات کاربران در مورد محصول:
نقاط قوت این محصول:
خریداران این موتور به کم مصرف بودن، شتاب خوب، نرم بودن فنر ها و ... اشاره داشته اند، همچنین از قیمت موتور سیکلت که در  نسبت به بقیه فروشگاه موتور سیکلت ارزانتر بوده است بسیار راضی بوده اند .
نقاط ضعف این محصول:
برخی دیگر از خریداران موتور سیکلت به ضعیف بودن چراغ و استارت و نداشتن ترمز دیسکی جلو اشاره داشته اند. بعضی از موتور ها با داشتن نوری کمتر از لامپ کم مصرف ارزان از ضعف های این موتورها محسوب می شود.
جمع بندی نظرات کاربران:
0% خریداران این موتور سیکلت از خرید خود کاملا رضایت داشته اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه