لوگو تخفیف هات

کد تخفیف تا 45% خرید قلاده سگ

45 درصد
0
165
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف تا 45% خرید قلاده سگ
45%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید قلاده" میتوانید از 45% تخفیف ویژه برای خرید انواع قلاده سگ و گربه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
180,000
سود شما
81,000
قیمت جدید
99,000

خصوصیات قلاده سگ: 

در قوانین بسیاری از مناطق قلاده داشتن برای سگ ها ضروری می باشد. قانون وجود قلاده سگ برای سگها هم به نفع سگ هم به سود صاحبان سگ و هم به سود افراد دیگر می باشد. بستن قلاده سگ نه تنها افراد و سگ هایشان را محدود نمی کند بلکه امنیت آنها را نیز تضمین می کند. قلاده های مختلفی در بازار وجود دارد که باعث می شود سگ شما در نزدیکی شما باشد از جمله قلاده های طلا، قلاده چرمی و قلاده زنجیری. بایستی به سگ ها نحوه راه رفتن با قلاده را آموزش داد پس از آن می توان از انواع قلاده برای سگ ها استفاده کرد. سگ با آموزش راه رفتن با قلاده سگ یاد میگیرد در کنار شما حرکت کرده و قلاده را نکشد. با توجه به شرایط و محیط زندگی از قلاده سگ مختلف می توان استفاده کرد.

در شهرهای شلوغ از قلاده سگ با بند کوتاه استفاده می شود تا سگ از شما دور نشود و کنترل شما برای عبور از شلوغی ها بر روی سگ بیشتر باشد. در برخی قلاده ها، قلاده سگ به دور کمر بسته می شود و به شما کمک می کند تا دو دست خود را برای سایر امور استفاده نمایید. در برخی قلاده ها، قلاده سگ نور را بازتاب می کند و یا دارای چراغ های کوچکی است تا دید شما برای مراقب از سگ در شب بیشتر شود. قلاده سگ مناسب دوچرخه سواری نیز گونه دیگری از قلاده است که به دوچرخه وصل می شود بدون اینکه لای چرخ گیر کند. قلاده سگ می تواند با جنس رویه چرم طبیعی و یا از جنس های دیگری باشد که انواع مختلف آن در بعضی سایت ها در دسترس است. تخفیف هات با ارائه ی کد تخفیف دیجی کالا برای خرید قلاده سگ ارزان قیمت را برای کاربران فراهم کرده است.

لوازم حیوانات

خرید لباس سگ پاکوتاه، لباس سگ پسرانه و ...

لباس سگ از آن دسته اقلام و و سایلی است که اگر به صورت اینترنتی تهیه شود، سهولت بیشتری دارد. با گشتی در اینترنت و وبسایت های فروش لباس برای سگ با تنوع بالایی از لباس سگ پسرانه، لباس سگ ماده، کفش سگ پاکوتاه، لباس سگ پاکوتاه و ... مواجه خواهید شد. این تنوع بالا به شما کمک میکند تا بهترین لباس برای سگ خود را تهیه کنید. معمولا خرید لباس سگ ارزان قیمت، لباس سگ ماده، کفش سگ پاکوتاه، کفش سگ قیمت ارزان و ... به راحتی امکان پذیر نیست. از این رو خرید اینترنتی لباس سگ ارزان به افرادی که قصد خرید لباس سگ را دارند پیشنهاد میشود. با سلام یکی از وب سایت هایی است که به راحتی میتوانید خرید اینترنتی لباس سگ ارزان قیمت و با کیفیت، کفش سگ قیمت ارزان و تمامی لوازم حیوانات خانگی را با قیمت مناسب از آن تهیه کنید.

 

نظرات کاربران در مورد محصولات:

نقاط قوت: کیفیت خوب، جنس چرم و ... از نقاط قوت محصولات است.

نقاط ضعف: قیمت های نسبتا گران از نقاط ضعفی است که کاربران اشاره کرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: 45% از کاربران از خرید لوازم نگهداری حیوانات رضایت کامل داشته اند. از این رو خرید قلاده سگ و خرید لباس ارزان قیمت با کد تخفیف از سایت های اینترنتی را به دیگر کاربران نیز پیشنهاد کرده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه