لوگو تخفیف هات

تخفیف 52% خرید غذای سگ آپارتمانی و سایر حیوانات

52 درصد
0
82
5
اشتراک گذاری
تخفیف 52% خرید غذای سگ آپارتمانی و سایر حیوانات
52%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع غذای سگ و حیوان های دیگر را تا 52% تخفیف خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
750,000
سود شما
388,010
قیمت جدید
361,990

خصوصیات غذای سگ آپارتمانی:

فیلم سگ ها و عکس سگ ها در اینترنت بسیار زیاد است. فیلم و عکس سگ هایی که وقتی آن ها را میبینیم ماهم علاقه ای به داشتن سگ آپارتمانی یا سگ نگهبان پیدا میکنیم. این موجودات بسیار بانمک و زیبا در گونه های مختلفی وجود دارند که هر کدام زیبایی منحصر به فرد خود را دارند. اما تنها شما عکس سگ ها یا فیلم سگ ها را میبینید و سختی ها و کار هایی را که باید برای نگهداری آن ها انجام داد در فیلم و عکس مشخص نیست. هر حیوان خانگی چه سگ اپارتمانی، چه سگ نگهبان، چه گربه و یا هر حیوان دیگری رسیدگی میخواهد در درجه ی اول غذای آن ها بسیار مهم است.

 


 

انواع غذا مخصوص سگ آپارتمانی، سگ نگهبان، زین اسب و دیگر لوازم حیوانات خانگی مانند لباس برای سگ، لباس سگ ماده،کفش سگ پاکوتاه، کفش سگ قیت ارزان و... تا 52% تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است. انواع غذای سگ با کد تخفیف و با کیفیت عالی در سایت دیجی کالا به فروش میرسد. علاوه بر غذای سگ، غذای گربه و ... را میتوانید از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید. این محصولات از تخفیف هایی ویژه و بسیار به صرفه برخوردار هستند تا شما به راحتی امکان تهیه آن ها را با تخفیف داشته باشید. 

خرید اینترنتی لباس سگ ارزان قیمت:

یکی دیگر از لوازمی که برای نگهداری حیوانات است لباس سگ می باشد. خرید لباس سگ اعم از لباس سگ پاکوتاه، لباس سگ ماده، کفش سگ پاکوتاه، لباس سگ پسرانه، کفش سگ قیمت ارزان و ... را می توان از دیجی کالا تهیه کرد. خرید لباس سگ ارزان نیز مانند غذای مخصوص سگ از دیجی کالا امکان پذیر است که بهترین قیمت ها می توان به صورت آنلاین خریداری کرد. برای خرید لباس سگ پاکوتاه، خرید لباس سگ ارزان قیمت، کفش سگ پاکوتاه، لباس سگ پسرانه و ... می توانید از طریق سایت تخفیف هات تخفیف دریافت نمایید.

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: کیفیت خوب کالا و بسته بندی.

نقاط ضعف: متفرقه بودن محصولات.

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 52% از کاربران دیجی کالا از خرید غذای حیوانات رضایت کامل داشته اند.علاوه بر این کاربران از خریداری لباس برای سگ نیز رضایت داشته اند و خرید اینترنتی لباس سگ ارزان قیمت را به دیگر کاربران پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه