لوگو تخفیف هات

خرید انواع مدل مبل راحتی تا 42% تخفیف

42 درصد
0
238
4.5
اشتراک گذاری
خرید انواع مدل مبل راحتی تا 42% تخفیف
42%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع مبل را تا 42% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
17,217,000
سود شما
7,287,100
قیمت جدید
9,929,900

 

خصوصیات انواع مدل مبل:
 

مبل تک نفره راحتی با کیفیت بسیار بالا و راحتی مثال زدنی تا 42% تخفیف در فروشگاه های اینترنتی موجود میباشد. این مبل با زیبایی بسیار عالی و جنسی عالی به رنگ سفید است و در زمینه آن گل های بنفش است. جنس کلاف این مبل تک نفره راحتی از چوب فلز است و جنس روکش آن از پارچه است که پارچه این محصول ضد حساسیت است. این محصول طبق استاندارد ساخته شده است که به ستون فقرات فشار نیاورد و باعث کمر درد نشود. در زیر این محصول کفی مبل با زیپ جدا میشود که اگر بعد از سالیان سال نیاز بود فوم نشیمن نیز مجدد شارژ شود. میتوانید در صورت کثیف شدن یا لکه گرفتن پارچه این مبل تک نفره راحتی را بشویید زیرا قابلیت شستشو را دارد. همچنین این محصول وزنی استاندارد دارد که تقریبا به آسانی قابل جا به جایی و حمل کردن است.

 

تعداد زیادی مدل مبل های مختلف در سایت دیجی کالا موجود میباشد. مدل مبل هایی از قبیل : مبل راحتی مبل سلطنتی و مبل جدید که طراحی بسیار خاص و زیبایی دارند. قیمت مبل با کدتخفیف دیجی کالا نسبت به قیمت مبل در بازار مبل بسیار بسیار ارزان تر و به صرفه تر میباشد. لوازم خانگی ارزان را می توانید از سایت های اینترنتی خریداری نمایید. مدل مبل از قبیل مبل سلطنتی و مبل راحتی باعث آسیب به کمر و ستون فقرات نمیشوند و بسیار راحت و با کیفیت هستند. قیمت مبل ها در سایت های مختلف تا 42% دارای تخفیف هستند. میتوانید مدل مبل مورد نظر خود را بررسی کنید و از نظرات کاربران دیگر نیز بهره ببرید و مبل مورد نظر خود را انتخاب کنید و با کدتخفیف های ویژه این سایت بهرمند شوید. پس از خرید نظر خود را با مشتریان دیگر به اشتراک بگذرید. 

 

نظر کاربران در مورد این محصول:

 

نظرات مثبت : این محصول دارای کیفیت بالا میباشد، برند این مبل بسیار فوق العاده است و کارایی بلند مدت دارد.

 

نظرات منفی : هیچ یک از کابران در مورد نقاط ضعف این محصول چیزی نگفته اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: این محصول با کیفیت ارزش خرید کردن را دارد. 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه