لوگو تخفیف هات

خرید ورمیشل با تخفیف

10 درصد
0
129
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
10%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات و بدون داشتن کد تخفیف می توانید با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" ورمیشل را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 45% تخفیف سفارش دهید.

قیمت قدیم
45,100
سود شما
4,510
قیمت جدید
40,590

انواع غذا و ورمیشل:

شما میتوانید بدون داشتن کد تخفیف از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای خرید رشته سوپ، ماکارونی،پاستا یا رشته آش تخفیف دار از سایت اقدام کنید.

خصوصیات ورمیشل:

ور میشل یکی از سوپ های مقوی و خوشمزه است، که طرف داران مخصوص به خویش را دارد ورمیشل برای درمان سرماخوردگی بسیار مناسب است، البته بعضی افراد از ورمیشل برای پیش غذا نیز استفاده میکنند و رشته سوپ ورمیشل نام دیگری دارد که آن رشته سوپ فرنگی هم می باشد. نام ورمیشل ازرشته سوپ گرفته شده است. رشته ی آن از ترکیب آرد و نمک به همراه آب درست می شود.
برخی از زنان باردار از خوردن غذا هایی که در آن رشته سوپ و رشته اش استفاده شده است خوششان بیاید، اما مصرف بیش از حد این ماده غذایی باعث چاقی بی فایده در زنان باردار شود همچنین شاید با تاثیر منفی نیز به همراه باشد. البته در کل اکثر رشته ها از کلسیم های زیادی برخوردار هستند.

انواع غذا با رشته:

اش رشته از معروف‌ ترین آش‌ های داخل ایران است. در جای جای ایران این غذا طرفداران مخصوص خود را دارد برای مثال این خوراک برای دورهمی ها ب عوان یک میان وعده یا یک عصرانه دلپذیر بسیار مناسب میباشد. بعضی افراد آن را با کشک، سرکه یا ابغوره میخورند. البت نحوه پخت ان در شهرستان های مختف اندکی تفاوت دارد. در فصل های سرما مصرف رشته آش زیاد میشود بعلاوه در ماه رمضان نیز این خوراک ازجایگاه ویژه ای میان افراد برخوردار است ودر این ماه پر برکت مصرف رشته اش افزایش میابد.
خانم ها دقت کنید که برخی رشته‌ آش ها خودشان شور هستند. به همین خاطر برای نمک زدن به آش باید کمتر از حد معمول بریزیم تا آشمان شور نشود.
برای خرید انلاین انواع رشته های سوپ و آش تخفیف دار در فروشگاه اینترنتی میتوانید از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات اقدام نمایید و یک خرید اینترنتی پر سود همچنین لذت بحش بدون نیاز به کد تخفیف اوکالا را تجربه کنید.


نظرات کابران در مورد محصول:

نقاط قوت: خوش پخت، طعم دهنده خوب برای سوپ، کیفیت خوب، اندازه مناسب.
نقاط ضعف: هیچ کدام از کاربران به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.
جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید این محصول رضایت کامل داشته اند و خرید سوپرمارکتی محصول را به دیگران نیز پیشنهاد کرده اند.

 

 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه