لوگو تخفیف هات

خرید صندلی غذای کودک با 20% تخفیف

20 درصد
0
149
5
اشتراک گذاری
خرید صندلی غذای کودک با 20% تخفیف
20%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید صندلی غذای کودک را از سایت دیجی کالا با 20% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
4,200,000
سود شما
834,000
قیمت جدید
3,366,000

راهنمای صندلی غذای کودک

هنگامی که سن کودک شما به سنی می رسد که می تواند غذا بخورد، بهترین گزینه این است که برای او یک صندلی غذای کودک تهیه کنید. زیرا او نمی تواند روی صندلی غذاخوری بنشیند و همینطور نشاندن او جای دیگری راهکار خوبی به شمار نمی آید. 

وجود صندلی غذای کودک حس خوبی به کودک می دهد و اومی تواند در وعده های غذایی کنار خانواده لحظات خوبی را تجربه کند.

خرید صندلی غذای کودک

صندلی های غذای کودک با توجه به قیمت صندلی غذای کودک، کاربرد و سن کودک انواع مختلفی دارند. همچنین فضای منزل برای قرار دادن صندلی غذای کودک و وزن کودک نیز از دیگر نکاتی است که برای خرید صندلی کودک باید مورد توجه قرار داد. در ادامه به چند نوع از این صندلی ها اشاره خواهیم کرد.

صندلی غذای کودک مدل کلاسیک: این صندلی ها معمولا ساده تر ساخته شده اند و تجهیزات کامل تری که سایر صندلی های کودک دارند را ندارند. 

این صندلی ها در انواع چوبی و فلزی در بازار موجود هستند و اصولا استفاده خانگی دارند.

قیمت صندلی کودک کلاسیک پایین تر و به صرفه تر از سایر صندلی های کودک است.

صندلی کودک با قابلیت تنظیم: این صندلی کودک ها را تا مدت زمان بیشتری می توان استفاده کرد و تقریبا در همه جای منزل قابل قرار دادن هستند. مسلما کودک در این صندلی ها احساس راحتی بیشتری می کند اما می توان گفت قیمت صندلی کودک در این انواع بالاتر است. 
 

صندلی کودک کاربردی: این صندلی ها یک قسمت برای نشستن، یک قسمت برای تکیه دادن و قسمتی به عنوان سینی که جلوی کودک و برای غذا خوردن مورد استفاده می گیرند، هستند. کاربرد این صندلی ها بالاست و به مرور می توانید سینی آن را بردارید. قیمت صندلی کودک چند منظوره و کاربردی، نسبت به سایر انواع کمی بالا تر است.

نکاتی در خصوص صندلی غذای کودک

مثل هر وسیله ی دیگری برای خرید، علاوه بر قیمت صندلی غذای کودک به نکات دیگری نیز لازم است توجه کنید:

20- استحکام و ایمنی: مهم ترین نکته ای که هر پدر و مادری برای خرید صندلی غذای کودک مورد توجه قرار می دهند استحکام صندلی و تحمل وزن کودک است. همچنین توجه به کمربند ها و قفل های صندلی غذای کودک نیز مهم است. 

2- شستن صندلی غذای کودک: همانطور که از اسم این صندلی پیداست، نیاز به شست و شوی آن زیاد است. جنس و کیفیت پارچه ی صندلی غذا نیز از دیگر فاکتور هایی است که باید هنگام خرید صندلی کودک مورد توجه قرار داد.

3- تنظیمات: نکته ی دیگر تنظیم ارتفاع و سینی جلوی کودک است که باید با قد کودک متناسب باشد و نباید به او فشار بیاورد.

خرید صندلی کودک

اگر مادر و پدر کودکی باشید، می دانید که خرید حضوری با حضور کودک چه اندازه مشکل است. مخصوصا اگر تجهیزات و وسایلی باشد که شما مجبور باشید برای آن تنوع بیشتری را مشاهده و بررسی کنید.

امروزه با استفاده از فروشگاه های آنلاین یکی از قشر هایی که خرید برای آنها راحت تر شده است، والدین هستند که می توانند در کمترین زمان ممکن وسایل و تجهیزات مورد نیاز فرزند خود از جمله خرید صندلی کودک را انجام دهند.

همچنین تنوع و توضیحات محصول که در این سایت ها قرار گرفته دید باز تری بریا خرید به کاربران می دهد.

خرید های مقرون به صرفه با تخفیف هات

اگر اسم تخفیف هات را شنیده باشید می دانید که این سایت تاکنون بهترین کدتخفیف ها را برای خرید انواع محصولات از سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی ارائه داده است.

این بار نیز تخفیف هات به یاری والدین آمده است تا با کد تخفیف دیجی کالا که برای صندلی غذا کودک در نظر گرفته است، به آنها کمک کند علاوه بر اینکه خیالشان از راحتی و امنیت کودکشان راحت است، از کیفیت و معتبر بودن کالایشان نیز راحت باشد.

شما نیز می توانید برای با خبر شدن از آخرین تخفیف ها مانند کد تخفیف تپ سی ، کد تخفیف اولین سفارش آچاره   و... این سایت در خبرنامه آن عضو شوید و همواره خرید های مقرون به صرفه تری داشته باشید.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه