لوگو تخفیف هات

خرید تغذیه کودک با 30% تخفیف

30 درصد
0
58
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
30%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف وارد دیجی کالا شده و خرید تغذیه کودک را با 30% تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا انجام دهید. برای ورود به دیجی کالا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
230,000
سود شما
69,000
قیمت جدید
161,000

خرید غذای کمکی و تغذیه کودک با قیمت مناسب

اگر شما هم به دنبال تهیه و خرید غذای کودک خود متناسب با سن کودک هستید، به شما پیشنهاد می ‌کنیم غذای کودک خود را مناسب سن او خریداری کنید. تغذیه کودک یک ساله با تغذیه کودک نه ماهه و به همین ترتیب تا سنین پایین تر متفاوت است و باید مورد توجه اساسی واقع شود. در حال حاضر امکان خرید تغذیه و غذای کمکی کودک به صورت آنلاین از فروشگاه معتبر و همراه با تخفیف همیشگی دیجی کالا وجود دارد. انواع تغذیه ی کودک با کد تخفیف دیجی کالا با قیمت مناسب و کدهای تخفیف در سایت تخفیف هات در دسترس است.

 


 

 

تغذیه کودک چیست؟

یکی از سخت ترین کارهایی است که والدین با آن مواجه هستند. والدین باید اطلاع داشته باشند که تغذیه ی کودک، در سنین مختلف متفاوت است. فرزند شما از سنین پایین ممکن است به مکمل غذایی نیاز داشته باشد. تغذیه کودک سه ماهه تا غذای کودک شش ماهه می تواند به کمک سرلاک و شیر خشک با توصیه پزشک صورت گیرد. تغذیه کودک شش ماهه از شش یا هفت ماهگی می تواند به کمک غذاهای کمکی باشد. بهتر است در ابتدا از مایعات و مکمل غذایی نرم شروع کنید که می تواند انتخاب مناسبی برای شروع تغذیه باشد. بعد از آن بهتر است از تغدیه کمکی با پایه غلات استفاده نمایید. به تدریج غذای کودک شش ماهه تا غذای کودک نه ماهه و سپس غذای کودک یک ساله و بالاتر چالش های کمتری نسبت به سن پایین تر خواهد داشت.

 

تغذیه کودک شش ماهه، سن مناسب برای رشد کودک

انتخاب غذای کودک در سنین مختلف و اینکه از چند ماهگی تغذیه را شروع کنید و غذای کمکی و مکمل به کودک خود بدهید، تاثیر بسیار زیادی بر روی روند رشدی کودک شما خواهد داشت. بهترین سن شروع غذای کمکی و تغذیه ی کودک پس از پایان شش ماهه شدن کودک است. بعد از این سن نیازهای غذایی کودک فقط با شیر تامین نخواهد شد. بسیاری از والدین به دلیل مشکل رفلاکس در کودک آزادی عمل زیادی در انتخاب ندارند. همچنین هر تغذیه و کمکی نمی تواند برای همه کودکان استفاده شود. تغذیه و غذای کمکی مناسب برای کودک باید استاندارد بوده، متناسب با سن کودک تهیه شده و از مراکز معتبر خریداری گردد.

 

کد تخفیف خرید مکمل و اغذیه کودک

انواع تغذیه ی کودک مناسب برای سنین مختلف شامل تغذیه ی کودک، تغذیه کودک یک ساله، تغذیه کودک نه ماهه، غذای کودک شش ماهه و تغذیه کودک سه ماهه همانند انواع مکمل غذایی، شیرخشک، سرلاک و ... با قیمت مناسب و همراه با تخفیف در دیجی کالا موجود است. بر اساس سن کودک و متناسب با وزن کودک تان می توانید تغذیه مورد نظر خود را با اطمینان از کیفیت و استاندارد آن از دیجی کالا خریداری کنید. برای خرید همراه با تخفیف به سایت تخفیف هات مراجعه کنید تا کد تخفیف های جدید را دریافت نمایید.

 

برای خرید سیسمونی نوزاد و لباس نوزادی می توانید از تخفیف هات، کد های تخفیف ویژه دریافت نمایید. همچنین کد تخفیف سایت تخفیفان و فروشگاه های اینترنتی و سایر خدمات نیز در دسترس می باشد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه