لوگو تخفیف هات

خرید سایه بان و پشه بند نوزاد با 45% تخفیف

45 درصد
0
139
5
اشتراک گذاری
خرید سایه بان و پشه بند نوزاد با 45% تخفیف
45%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات و بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع پشه بند کودک را با 45% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
330,000
سود شما
150,000
قیمت جدید
180,000

 

خصوصیات پشه بند نوزاد و کودک:

پشه بند کودک یکی از محصولات بسیار مفید و موثر و از لوازم سرویس خواب نوزاد است که برای حفاظت از کودکان و نوزاد شما در برابر حشرات، عقرب و عنکبوت می باشد. جنس این پشه بند کودک به گونه ای است که هیچ موجود زنده ای به محیط آن نمیتواند وارد شود در این صورت کودک و نوزاد شما میتواند خوابی راحت و دلچسب را تجربه کند. ساختار این پشه بند نوزاد شبیه به چادر است و چهار وجه ان مانند توری و سایه بان است. از این پشه بند نوزاد میتوانید به هنگام گردش رفتن به عنوان سایه بان هم استفاده کنید و حشرات و موجودات زنده در طبیعت فرزند شما را اذیت نکنند. این سایه بان کودک و یا سایه بان کودک دارای یک کیف برای نگهداری است که در مواقع لزوم میتوانید این پشه بند را داخل کیف قرار دهید و با خود حمل کنید.

 

پشه بند ساده:

 

وزن این محصولات سبک  است که همه جا میتوانید آن  را همراه خود ببرید و از آن استفاده کنید. هر چهار طرف این محصول توری است و کیفیت آن بسیار بالاست. سالیان سال برای تمامی فرزندهای خود میتوانید این محصول را استفاده کنید. قیمت پشه بند ها نسبت به کیفیت بسیار عالی آن بسیار مناسب و به صرفه است.سایه بان های مختلف را با کیفیت و کارایی های بالا میتوانید در سایت های مختلف خریداری کنید.

 

پس از بررسی قیمت های پشه بند بزرگسال و کودک میتوانید با مناسبت ترین قیمت پشه بند مورد نظر خود را تهیه کنید. قیمت پشه بند در مقابل تنوع و کیفیت این محصولات و حتی سایه بان ها بسیار مقرون به صرفه است. علاوه بر کیفیت های بالا این محصولات بسیار رنگبندی های جذاب و متنوعی دارند که میتوانید از سایت های مختلف تهیه کنید. 

 

نظرات کاربران:

نقاط قوت: وزن سبک، قابل حمل و جا به جایی.

 

نقاط ضعف: کیفیت پایین در دوخت.

 

جمع بندی نظرات کاربران: حدود 45% از کاربران فروشگاه های اینترنتی از خریداری این کالا بدون کدتخفیف از فروشگاه باسلام و ایسام و ... راضی بوده اند. همچنین خرید پوشک بچه ارزان از فروشگاه های اینترنتی رضایت بخش بوده است.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه