لوگو تخفیف هات

تخفیف 12% خرید میز و صندلی کودک

12 درصد
0
126
5
اشتراک گذاری
تخفیف 12% خرید میز و صندلی کودک
12%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید صندلی کودک را از سایت دیجی کالا با 12% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
6,050,000
سود شما
750,000
قیمت جدید
5,300,000

 

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده صندلی کودک:

امکان خرید پشه بند و دیگر لوازم سفر نوزاد نظیر انواع صندلی مناسب کودکان شامل صندلی ماشین کودک، صندلی غذای کودک و میز و صندلی کودک تا 12% از دیجی کالا و بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا برای مشتریان فراهم شده است.

 

خصوصیات صندلی کودک:

از وسایل مهمی که در هنگام خرید سیسمونی کودک لازم است و اکثر پدر ها و مادر ها به آن بی توجه هستند صندلی غذای کودک، میز و صندلی کودک و صندلی ماشین کودک است. با توجه به اینکه آمار تصادفات در ایران خیلی زیاد است استفاده از صندلی ماشین هنگام مسافرت و زمانی که در خودرو است برای جلوگیری از آسیب کودک در برابر خطرات احتمالی الزامی می باشد. صندلی خودرو کودک  به همراه توپ امید و  دارای ابعاد 64.5*52*49.5 سانتی متر است. وزن صندلی کودک معمولا 5.5 کیلو گرم است و مناسب گروه سنی 6 تا 48 ماه است.  صندلی کودک امکان قابلیت تنظیم پشتی در سه حالت نشسته، نیمه خوابیده و کاملا خوابیده را دارد.

 


ویژگی های صندلی خودرو کودک:

ظرفیت وزنی صندلی کودک  تا 25 کیلوگرم است. این صندلی ها دارای محل قرار گیری سر کودک هستند. این محصول دارای روکش از جنس پلی استر با فریم پلاستیکی است. روکش صندلی قابلیت جدا شدن و شستشو دارد. صندلی خودرو کودک دارای کمربند ایمنی پنج نقطه ای است. معمولا صندلی کودک دارای گارد محافظ قابل تنطیم، جهت حفظ ایمنی بیشتر است که این گارد قابل تنظیم و فیکس شدن در سه حالت با توجه به جثه کودک قابل تنطیم است. برخی از این صندلی  ها قابل نصب رو به عقب است که این امکان را فراهم می کند تا صندلی از بدو تولد نوزاد قابلیت استفاده داشته باشد و تا وزن 123 کیلوگرم در این حالت قابل استفاده است. همچنین قابل نصب رو به جلو می باشد که در این حالت مناسب برای کودکان از 9 تا 128 کیلوگرم است. 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: طراحی زیبا، کیفیت ساخت، امنیت بالا.

نقاط ضعف: قیمت تقریبا گران

جمع بندی نظرات کاربران: حدود 12% از کاربران از خرید این محصول رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه