لوگو تخفیف هات

تخفیف 30% خرید وسایل تولد و جشن

30 درصد
0
206
0
اشتراک گذاری
تخفیف 30% خرید وسایل تولد و جشن
30%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع وسایل تولد را تا 30% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
99,000
سود شما
29,700
قیمت جدید
69,300

 

خصوصیات وسایل تولد:
 

وسایل تولد با تم تولد دخترانه یا تم تولد پسرانه اگر ست باشند بسیار زیبا تر و خاص تر میشود و میتواند تم تولد دخترانه یا تم تولد پسرانه ای ماندگار در ذهن ها باشد. تزیین تولد و دیزاین تولد با وسایل تولد ست و زیبا بسیار جذاب تر میشود اما گاهی هزینه های دیزاین تولد بسیار زیاد می شود که به صرفه نیست. اما با مراجعه به سایت دیجی کالا و فروشگاه با سلام میتوانید با قیمت هایی بسیار پایین وسایل تولد مورد نیاز خود را تهیه کنید.درسایت های مختلف میتوانید انواع تم تولد دخترانه و پسرانه بسیار زیبا و خاص را برای تولد خود پیدا کنید و هزینه ی زیادی نیز نپردازید. حتی میتوانید لباس های خود را با تم تولد ست کنید.

 

انواع وسایل تولد مانند کلاه، بادکنک، ریسه های تزیینی، وسایل تزیینی اتاق، لوازم دیزاین تولد، ظروف یکبار مصرف مخصوص تولد و ... با تنوع بسیار بالا به صورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی با کد تخفیف قابل تهیه است. خرید اسباب بازی تخفیف برای کادوی تولد بسیار مناسب است.

 


 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:
 

 

نقاط قوت: تنوع بسیار بالای محصولات، کیفیت بالا، زیبایی.

 

نقاط ضعف: برخی از کاربران به کیفیت پایین محصولات اشاره کرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: 30% از کاربران فروشگاه اینترنتی از خرید این نوع محصولات به صورت آنلاین رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه