لوگو تخفیف هات

خرید لنز دوربین با 13% تخفیف

13 درصد
0
76
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
13%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید لنز دوربین را از سایت دیجی کالا با 13% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
5,300,000
سود شما
689,000
قیمت جدید
4,611,000

خصوصیات انواع لنز دوربین نیکون، کانن و ...:

زمانی که خرید لنز دوربین را انجام می دهید باید به خصوصیات اصلی آن توجه کنید. خصوصیات اصلی انواع لنز دوربین شامل فاصله کانونی، ضریب لنز ونوع لنز می باشد. لنزهای دوربین به چند دسته تقسیم می شوند. لنز پرایم، لنز تله، لنز واید، لنز زوم، لنز فیش آی، لنز ماکرو و ... از انواع لنزهای دوربین هستند. در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا کاربران می توانند انواع لنزهای دوربین را با تخفیف های ویژه تهیه کنند. لازم به ذکر است که در این فروشگاه اینترنتی امکان مقایسه ی انواع لنزها با یکدیگر وجود دارد و کاربران می توانند پس از مقایسه بهترین خرید لنز را انجام دهند.  

 


 

خرید لنز دوربین:

شما می توانید بدون استفاده از کدتخفیف از تخفیف های ویژه برای خرید دوربین، خرید لنز دوربین، لوازم برقی و حتی سرویس آشپزخانه که از سایت های مختلف مانند با سلام و ایسام بهره مند شوید. برای خرید دوربین و یا لنز آن باید به اندازه کافی تحقیق کنید و مشخصات لازم برای لنز و دوربین را داشته باشید. به دلیل تعدد مدل و برند در دوربین و در لنز، برای پیدا کردن لنز با کیفیت باید به طور کامل با لنز و جزییات آن آگاهی داشت.

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: تغییر کیفیت عکاسی از مبتدی به نیمه حرفه ای، قیمت مناسب، کیفیت ساخت خوب، دیافراگم مناسب برای عکاسی پرتره، کیفیت خوب فیلتر یو وی و... از ویژگی های مثبتی است که کاربران اشاره کرده اند.
نقاط ضعف: نداشتن استابلایزر، کیفیت کم بدنه، فکوس ضعیف، نداشتن لرزشگیر و قیمت بالا ویژگی های منفی است که برخی دیگر از کاربران اشاره کرده اند.
جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 13% از کاربران از خرید انواع لنزهای دوربین از دیجی کالا رضایت دارند. همچنین بیش از 10 نفر از کاربران خرید این محصولات را از دیجی کالا به دیگران پیشنهاد کرده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه