لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید بافتنی نوزاد با 68% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
141
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
68%
منقضی
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید بافتنی نوزاد را از سایت دیجی کالا با 68% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
500,000
سود شما
341,000
قیمت جدید
159,000

خرید لباس برای نوزاد یکی از چالش های اساسی برای والدین و یا اطرافیان نزدیک کودک به شمار می آید. خرید بافتنی کودک یکی از خرید های هیجان انگیز است و می تواند هر کسی را سر ذوق بیاورد. اما برای خرید بافتنی نوزاد نباید فقط زیبایی آن لباس را مد نظر قرار دهید؛ به جنس و دوخت لباس، مدل، رنگ و مناسب بودن آن برای فصل دقت کنید. در ادامه شما را برای خرید بهتر راهنمایی می کنیم.

لباس و بافتنی کودک با کیفیت

به دلیل بدن لطیف و حساس نوزاد، در انتخاب بافتنی نوزاد دقت کافی را به خرج دهید؛ سعی کنید لباس هایی را برگزینید که کیفیت بالایی دارند. لزوما لباس های با کیفیت از قیمت بالایی برخوردار نیستند. می توانید با قیمتی معقول و مناسب، بافتنی کودک با کیفیتی خریداری کنید. 

دکمه ها و زیپ های خطرناک

سعی کنید در انتخاب بافتنی نوزاد نوعی را انتخاب کنید که دکمه های شل و کوچک نداشته باشد. این دکمه ها خطر خفگی را برای کودکان شما به همراه دارند. همواره سفت بودن دکمه های لباس را چک کنید و حد الامکان به سراغ لباس هایی بروید که دکمه های فشاری دارند. برای انتخاب لباس و بافتنی نوزاد زیپ دار، جنس زیپ پلاستیک و مشتقات آن استحکام بیشتری دارد. 

کلاه نوزاد

والدین در هر فصلی برای نوزادان خود و محافظت از سرشان، از کلاه استفاده می کنند. کلاه  نخی در فصل های گرم و کلاه نوزاد های ضخیم تر برای فصل های سردتر پیشنهاد می شوند. مخصوصا برای فصل های خنک تر کلاهی را انتخاب کنید که گوش، پیشانی و سر کودک را بپوشاند. جنس این کلاه نوزاد بهتر است بافتنی باشد. 

توجه به دوخت بافتنی نوزاد

حتما هنگام خرید دقت داشته باشید که لباس از دوخت مناسب و محکمی برخوردار باشد. لباس بافتنی کودک که بافت محکمی نداشته باشد در شست و شو ها ممکن است کیفیت و ماندگاری بالایی نداشته باشد. 

سایر بافتنی نوزاد

اگر برای کودک خود می خواهید لباس خریداری کنید شاید ترجیح بدهید او را همراه خود نیاورید. قبل از اقدام کردن برای خرید سایز فرزندتان را یادداشت کنید و حتما به فروشنده گوشزد کنید که در صورت نامناسب بودن سایز، امکان تعویض را داشته باشید. همچنین یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که یکی از لباس هایی که سایز دقیق فرزند شماست را همراه خود ببرید و با توجه به آن لباس را خریداری کنید.

اگر هم که به عنوان کادو قصد دارید برای کودک لباس خریداری کنید، با مادر کودک در مورد سایز مناسب مشورت کنید.

پاپوش نوزاد

پاپوش نوزاد علاوه بر اینکه زیباست از پاهای کودک شما نیز محافظت می کند.

در فصل های سرد اصولا والدین برای کودکانشان از پاپوش بافتنی استفاده می کنند. سعی کنید از پاپوش بافتنی ای که کرک پس نمی دهد و جنس نرم تری دارد استفاده کنید. برای مواقعی که می خواهید کودک خود را برای گردش در فصل های سرد به بیرون ببرید، پاپوش بافتنی بسیار به کارتان می آید؛ زیرا سرما کودک را کلافه می کند. همچنین در فصل های سرد هنگام خوابیدن نیز می توانید برای محافظت کودک از سرما، پاپوش بافتنی برایش بپوشانید.

از حراج ها برای خرید بافتنی نوزاد استفاده کنید.

حراج های آخر فصل همیشه گزینه خوبی برای خرید لباس کودک و نوزاد بوده اند. فروشگاه های آنلاین همواره جشنواره های آخر فصل را برگزار می کنند که افراد با مراجعه به آنها هزینه ی بیشتری پس انداز می کنند. مخصوصا والدینی که فرزند نوزاد دارند و خرید حضوری برای آنها مشکل است. در روز هایی غیر از تخفیف های آخر سال شما می توانید از کد تخفیف دیجی کالا  که سایت تخفیف هات برای بافتنی نوزاد، کاپشن، سرهمی، کلاه و پاپوش نوزاد  در سایت قرار می دهد، استفاده کنید.

برای اطلاع از این تخفیف ها می توانید عبارت بافتنی نوزاد را در سایت تخفیف هات جستجو کنید. همینطور می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و وارد کردن ایمیل، از جدیدترین کد تخفیف ها مانند خرید لباس دختر بچه ، پوشک بچه ارزان و... با خبر شوید و یا سایت تخفیف هات را در مرورگر خود به علاقمندی هایتان اضافه کنید.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه