لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف تا 71% خرید لباسهای مجلسی زنانه
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
79
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
71%
منقضی
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید گن مردانه را از سایت دیجی استایل با 71% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
1,628,000
سود شما
1,149,000
قیمت جدید
479,000

 

خصوصیات لباس مجلسی زنانه :
 

 

 

اگر انتخاب اول شما برای شرکت در مهمانی ها لباسهای مجلسی زنانه است و این روزها در میان لباسهای مجلسی زنانه دنبال لباسی با قیمت مناسب و مدل شیک میگردید ما به شما خرید لباس زنانه را از سایت باسلام پیشنهاد میکنیم.لباس مجلسی زنانه با سادگی و در عین حال شیک بودن و قیمت باورنکردنی و ارزان خود به راستی در میان لباسهای مجلسی زنانه می درخشند و میتوان در میان آن ها لباس مجلسی دخترانه نیز تهیه کرد. مدل لباس مجلسی در این وبسایت بسیار متنوع می باشد.

 

همچین این لباس ها که لباس مجلسی دخترانه نیز به شمار می روند گاها دارای چاک نیز می باشند که مدل لباس مجلسی زنانه ی شیکی را ایجاد کرده است. در کنار سادگی مدل لباس مجلسی جنس آن نیز اهمیت دارد که با کیفیت باشد تا لباس مجلسی دخترانه و زنانه باعث افتادگی خوب آن روی تن و زیباتر نشان دادن اندام شما می‌شود. رنگ لباسهای مجلسی زنانه در زیبایی آن ها بسیار تاثیر گذار است، مثلا رنگ مشکی باعث میشود مدل لباس زنانه در تن شما بسیار شیک و جزو لباس های مجلسی زنانه مدروز جلوه کند.

 

در کنار ویژگی های بالا دکمه های شیک و با کیفیت روی لباس در عین حفظ سادگی مدل لباس مجلسی جذابیت زیادی به لباس می دهد. در فصول گرم بافت لطیف و خنک مدل لباس زنانه آن ها را بسیار کاربردی میکند زیرا همه ی خانم ها به دنبال لباس زنانه ای هستند که در عین شیک بودن خنک و راحت باشد و  لباس مجلسی زنانه در همین ویژگی را دارا است. لباس مجلسی زنانه با مدل لباسهای مجلسی زنانه محبوب ماکسی بسیار مناسب مهمانی های شبانه و مجالس رسمی و خانوادگی است. 

 

نظرات کاربران درباره  مدل لباس زنانه :

 

نقاط قوت: مدل لباس مجلسی خوب است و قیمت آن نیز بسیار مناسب است. 

 

نقاط ضعف: بدن نما است. 

 

جمع بندی نظرات: این لباس مجلسی دخترانه و زنانه از پر بازدیدترین لباسهای زنانه مجلسی دیجی استایل است. 

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه