لوگو تخفیف هات

خرید شورت پسرانه با 62% تخفیف

62 درصد
0
139
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
62%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید شورت پسرانه را از سایت دیجی کالا با 62% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
290,000
سود شما
180,000
قیمت جدید
110,000

لباس زیر یکی از خصوصی ترین و شخصی ترین موارد در لباس مردانه است زیرا افراد بسیار کمی آن را می بینند ، با این وجود هر روز ، در تمام روز ، درست در کنار پوست پوشیده می شود. به همین ترتیب ، راحتی در لباس زیر مهم است و در حالی که بسیاری از مردان یک نوع لباس زیر را ترجیح می دهند ، انتخاب سبک بر اساس فعالیت روز منطقی تر است.

وقتی صحبت از انتخاب لباس زیر و مواد می شود ، امروزه گزینه های زیادی در بازار وجود دارد که یافتن لباس زیر مناسب برای شما بدون خرید یکی از انواع آن را دشوار می کند. یکی از بهترین گزینه ها خرید شورت پسرانه از دیجی کالاست که بدون هیچگونه دردسری شما خرید مهم خود را انجام می دهید و از انجام آن اطمینان کافی دارید.

همچنین دیگر نیاز نیست مدت زمان زیادی را صرف کنید تا از اصل بودن کالا در فروشگاه های حضوری اطمینان حاصل کنید.

اولین شورت های پسرانه استفاده شده در تاریخ

در دوران ماقبل تاریخ ، مردان برای محافظت از خود در برابر طبیعت ، لباس هایی را می پوشیدند که اکنون آنها را پارچه های چرمی ساخته شده از پوست می دانیم. فراعنه مصر آنها را می پوشیدند. اسكاتلندی ها دامن های چین دار می پوشیدند و کم کم این دامن ها به یك لباس استاندارد تبدیل شد كه همه مردان (و زنان) در طول روز می پوشیدند.

با گذشت زمان ، لباس زیر به لباس دومی تبدیل شد که زیر لباس اصلی پوشیده می شد. پوشیدن لباس زیر مدت زمان استفاده از شلوار و لباس بیرونی را کاهش می دهد. علاوه بر این ، نسبت به یک شلوار محافظت بیشتر و هزینه کمتری دارد.

اما اگر به فکر طول عمر بیشتر لباس های زیر هستید بدانید که شستن این لباس ها با دست و با آب سرد بسیار بهتر است و کمک می کند تا لباس زیر شما سالم تر بماند و همچنین در طول استفاده روزانه نیز اذیتتان نکند.

راهنمای خرید شورت ورزشی پسرانه

اغلب اوقات مردم هنگام دویدن یا ورزش اهمیت لباس زیر خود را نادیده می گیرند. ممکن است با استفاده از شلوارهای فرعی برای فعالیت های کوتاه و تیز کنار بیایید ، اما وقتی ورزش را طولانی تر می کنید ، ناراحتی ناشی از لباس نامناسب کاملاً واضح می شود - به خصوص اگر دونده باشید.

یک گزینه این است که بدون لباس زیر بروید ، به همین دلیل است که بسیاری از جفت های شلوارک ورزشی یا شورت های دویدن با یک داخلی داخلی یا یک لایه زیرین تنگ برای پشتیبانی از شما که به طور معمول توسط لباس های اختصاصی ارائه می شود ، ارائه می شوند. با این حال ، برای بسیاری از دونده ها این کار کاملاً انجام نمی شود و مسئله ایجاد حساسیت در بدن ورزشکاران ممکن است قوت بگیرد و تکرار شود. از این رو بسیاری از ورزشکاران به خریدن لباس زیرهای مرغوب ادامه می دهند.

نکاتی در مورد استفاده از شورت پسرانه فانتزی

شورت های پسرانه فانتزی در انواع مختلفی وجود دارند و معمولا در موارد خاصی پوشیده می شوند. از انواع شورت پسرانه فانتزی می توان به شورت پسرانه عروسکی و شورت لامبادا پسرانه اشاره کرد. شورت پسرانه عروسکی در قالب حیوانات مختلفی مانند فیل، سگ، سنجاب و .. وجود دارند که مخاطبین خاص خود را دارند.

شورت لامبادا پسرانه نیز از جمله شورت های پرطرفدار است که با بندهای نازک و پارچه کم مورد استفاده قرار می گیرد. 

یکی از مهم ترین نکاتی که باید هنگام پوشیدن شورت مردانه های فانتزی رعایت کرد این است که به طور روزانه و روتین مورد استفاده قرار نگیرند و یا حتی زیر لباس هایی که برای محل کار و یا بیرون از منزل می پوشید.

 زیرا به دلیل پارچه و مواد به کار رفته و مدل های مختلف آن ممکن است به پوست شما آسیب رسانده شود؛ این دسته از لباس زیر را نیز با دست و آب ملایم بشویید و در صورت آسیب دیدن هر قسمتی استفاده را کنار بگذارید.

شما می توانید از کد تخفیف دیجی کالا و سایر کد تخفیف های موجود در سایت تخفیف هات مانند  خرید اینترنتی لباس بچه گانه ارزان و... استفاده کنید.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه