لوگو تخفیف هات

خرید لباس زیر مردانه با 62% تخفیف

62 درصد
0
107
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
62%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید لباس زیر مردانه را از سایت دیجی استایل با 62% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
260,000
سود شما
161,000
قیمت جدید
99,000

خرید لباس زیر مردانه با تخفیف ویژه

 لباس زیر مردانه یکی از مهمترین البسه برای آقایان است که نپوشیدن یا خرید نامناسب آن میتوانید آسیب های فراوانی به جسم  فرد بزند. امروزه برای همه ی آقایان مشخص است که یکی از بهتری راه های حفظ سلامت پوستی و سلامت جنسی پوشیدن لباس زیر مردانه ی مناسب است. در این مطلب به بررسی نکات خرید لباس زیر مردانه و بهترین روش برای تهیه ی آن می پردازیم.چرا لباس زیر مهم است؟

نظر اکثر افراد خرید و انتخاب لباس زیر مردانه یا رکابی مردانه چندان کار پر اهمیتی نیست. ولی باید دانست که انتخاب لباس زیر مستقیما به کیفیت زندگی روزمره و سلامت پوست و بدن شما مرتبط است. لباس زیری ای که تنگ باشد، تهویه ی خوبی نداشته باشد، یا دوخت نامناسب و آسیب زننده ای داشته باشد میتواند در تمام روز شما را کلافه کرده و در کنار آن باعث قرمزی، خراش یا سوختگی های سطح پوست شما شود. همچنین  به دلیل اینکه مناطقی که با لباس زیر درگیر است عموما مستعد رشد باکتری و میکروب است درصورت مناسب نبودن جنس آن می تواند مستعد انواع بیماری های پوستی و آسیب به اندام شود.
قطعا هیچ کس دوست ندارد در طول روز کلافه و عصبی باشد. اگر شما هم به اهمیت انتخاب لباس زیر اعم از رکابی، زیر پوش، لباس زیر مردانه پی برده اید این مطلب به شما کمک میکند تا لباس مناسب خود را انتخاب و خرید کنید. همچنین در انتهای تکنیکی برای خرید مقرون به صرفه کردن شما گفته میشود.

شناخت انواع لباس زیر مردانه 

لباس زیر مردانه به دو دسته ی بالا تنه و پایین تنه تقسیم میشود. لباس بالاتنه مانند انواع رکابی و زیر پوش. لباس های پایین تنه مانند انواع لباس زیر فانتزی مردانه ، شورت لامبادا مردانه ، شورت مردانه ی اسلیپ ( پارچه ی اضافی در قسمت پاها ندارند )، شورت مردانه ی باکسر ( دارای پارچه ی اضافی در قسمت پا و ران ها )، شورت مردانه ی نیم پا یا باکسر بریف ( ترکیبی از دو مورد قبلی ) و ... تقسیم بندی میشوند.

نکات مهم در خرید لباس زیر مردانه مناسب 

برای خرید مناسب ابتدا باید سایز مناسب خود را با اندازه گیری دور کمر و باسن انتخاب کنید. اگر اندازه گیری شما درست نباشد لباس زیر شما یا بسیار کوچک وتنگ میشود یا برای تن شما گشاد میشود. همچنین کش کمر آن باید الاستیک و مرتجع باشد چرا که اگر بسیار ضخیم و سفت باشد بر روی بدن شما رد می اندازد و باعث جمع شدن لباس میشود. بهتر است کش آن از جنس لیکرا یا نایلون باشد.
همچنین بهتر است دور ران آن فقط دور دوزی ساده شده باشد و کش استفاده نشده باشد. اگر دور ران آن دارای کش باشد باعث رول شدن لباس و عرق سوز شدن شما میشود. همینطور بهتر است جنس زیرپوش و لباس زیر مردانه باید از نخ پنبه باشد تا تهویه ی مناسب ایجاد کند تا باعث عرق سوز شدن و یا رشد میکروب ها نشود.انتخاب طرح مناسب بر اساس فرم بدن شما

فرقی ندارد که به دنبال تهیه ی لباس زیر فانتزی مردانه هستید یا لباس زیر معمولی. شما باید لباس مناسب فرم بدن خود را انتخاب کنید. اگر ران های شما درشت است استفاده از لباس زیر پادار (باکسر) مناسب شما نیست چراکه باعث رول شدن و جمع شدن لباس در بالا میشود. اگر دارای شکم بزرگی هستید و فرم بدن شما سیبی شکل است باید به دنبال مدل هایی باشید که فاق آن بلند است. پس هنگام خرید لباس مردانه زیر با توجه به فرم بدن خود بهترین لباس را انتخاب کنید. همچنین اگر فرم بدن معمولی دارید نیز میتوانید از شورت لامبادا مردانه استفاده کنید.


بهترین روش خرید لباس زیر مردانه
 

به راحتی می توانید هر نوع از لباس زیر مردانه، مانند لباس زیر فانتزی مردانه را از فروشگاه های اینترنتی مناسب با بدن خود و در طرح و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از سفارش به آسانی درب منزل خود تحویل بگیرید. شما می توانید با استفاده از کدتخفیف ارائه شده در تخفیف هات خرید خود را به شدت ارزان و مقرون به صرفه کنید و در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید.
در پایان لازم به ذکر است که کد تخفیف دی جی کالا ، دی جی استایل، همچنین تخفیف خرید کت و شلوار دامادی را میتوانید بدون پرداخت هزینه از سایت تخفیف هات دریافت کنید.


ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه