لوگو تخفیف هات

تخفیف 50% فروش انواع فرش و گلیم فرش

50 درصد
0
168
5
اشتراک گذاری
تخفیف 50% فروش انواع فرش و گلیم فرش
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 50% تخفیف ویژه برای خرید انواع فرش از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
900,000
سود شما
450,000
قیمت جدید
450,000

خصوصیات گلیم فرش:

گلیم فرش ماشینی موجود در فزوشگاه های اینترنتی دارای زمینه کرم است دارای 9 سایز می باشد. فرش ماشینی 4 متری دارای ابعاد 225*150 سانتی متر و مستطیل شکل است.رنگ زمینه کرم است و تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ایرانی 6 رنگ است. تراکم عرضی گلیم فرش 320 شانه است. جنس نخ پود از کنف است و جنس نخ تار از پلی استر و پنبه می باشد. قابلیت شستشو دارد و ضد حساسیت است. گلیم فرش ایرانی کویر حال و هوای سنتی برای شما به ارمغان می آورد. طرح و رنگ به کار رفته در فرش ایرانی بسیار چشم نواز است.

 

تارو پود به کار رفته در فرش ماشینی از موادی است که کیفیت و دوام قابل قبولی را برای فرش به وجود آورده است. ابعاد این فرش به گونه ای است که در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه می توانید مورد استفاده قرار دهید. از مزیت های این فرش ضد حساسیت بودن است و اگر در خانه کودک دارید این فرش گزینه مناسبی برای شما است. قیمت فرش ماشینی در برابر قیمت فرش دستبافت بسیار ارزانتر است. این گلیم فرش کویر طرح و نقش زیبایی دارد و حسی شبیه به داشتن فرش دستبافت را برایتان به وجود می آورد. خرید فرش برای آشپزخانه مدرن نیز سخت یهای خودش را دارد.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: کیفیت خوب نسبت به قیمت و ضد حساسیت بودن و موجود در فروشگاه باسلام و فروشگاه های دیگر از مزیت های این محصول فرش است که کاربران به آن اشاره نموده اند.

 

نقاط ضعف: کیفیت بافت مناسب و نرم نبودن از ویزگی های منفی این محصول فرش است که کاربران به آن اشاره کرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: رضایت خرید این محصول فرش ایرانی در سایت های اینترنتی بدون کدتخفیف است.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه