لوگو تخفیف هات

تخفیف 50% خرید فرش اتاق کودک

50 درصد
0
166
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق وب سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید می توانید خرید فرش اتاق کودک را از دیجی کالا با تخفیف 50% انجام دهید.

قیمت قدیم
900,000
سود شما
450,000
قیمت جدید
450,000

 

فرش اتاق کودک دخترانه و پسرانه:

یکی از لوازم دکوری اتاق کودک فرش و موکت است. فرش هایی که برای اتاق خواب کودکان استفاده می شود معمولا طرح های عروسکی و کارتونی دارند. فرش اتاق کودک دخترانه معمولا با طرح یونیکورن، سیندرلا، باربی و دیگر طرح هایی که دخترنه پسند است تولید می شود. فرش اتاق کودک پسرانه نیز معمولا  با طرح های ماشین، بن تن، باب اسنفجی و دیگر شخصیت های کارتونی و طرح هایی که پسرها پسند می کنند تولید می شود.

 

البته مدل فرش اتاق کودک می تواند ساده نیز باشد و فقط عکس ها و طرح های عروسکی و کارتونی نیست که در تولید فرش های اتاق کودک استفاده می شود. قیمت فرش اتاق کودک به جنس و ابعاد فرش بستگی دارد. قیمت فرش اتاق کودک در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا دارای تخفیف های ویژه می باشد و کاربران می توانند فرش مورد نظر خود را با قیمت های ارزان و تخفیف های باور نکردنی به صورت آنلاین سفارش دهند. بدون اینکه هزنیه ی حمل و نقل پرداخت شود جنس تهیه شده در صورتی که مبلغی بیش از 150 هزار تومان داشته باشد به صورت رایگان تحویل داده می شود. البته این امکان نیز برای کاربران وجود دارد که هزینه ی کالا را درب منزل پرداخت کنند.

 


 

 

پس اگر که قصد خرید فرش برای اتاق کودک خود را دارید می توانید از طریق دکمه "خرید کنید" وارد سایت دیجی کالا شوید و تمامی محصولاتی را که دارای تخفیف هستند مشاهده کنید و بهترین فرش مد نظرتان را بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا خریداری کنید. در ادامه نظرات کاربران دیجی کالا را نیز بررسی کرده ایم که برای تصمیم گیری در خرید به شما کمک می کند.
 

 

نظرات کاربران در مورد خرید فرش اتاق کودک پسرانه و دخترانه از دیجی کالا:

 

نقاط قوت: کیفیت بافت خوب، میزان تراکم بالا، مدل فرش اتاق کودک زیبا، جنس نخ خوب، ارزش خرید بالا نسبت به قیمت و ... از ویژگی های مثبت خرید فرش اتاق خواب برای کودک از دیجی کالا است. همچنین کاربران پرز ندادن را از ویژگی های مثبت محصول بیان کرده اند.

 

نقاط ضعف: نداشتن ریش فرش از نقاط ضعفی است که برخی از کاربران دیجی کالا به آن اشاره کرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خرید آنلاین فرش برای اتاق کودک رضایت داشته اند. همچنین بیش از 60 نفر از کاربرانی که این نوع محصولات را از دیجی کالا خریداری کرده اند، خرید فرش را به صورت آنلاین به دیگر کاربران نیز پینهاد کرده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه