لوگو تخفیف هات

تخفیف تا 40% خرید همبرگر و مواد غذایی

40 درصد
0
53
5
اشتراک گذاری
تخفیف تا 40% خرید همبرگر و مواد غذایی
40%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید خرید همبرگر را از سایت دیجی کالا تا 40% تخفیف ویژه خریداری کنید.

قیمت قدیم
139,000
سود شما
55,010
قیمت جدید
83,990

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع مواد غذا آماده:

انواع فرآورده های منجمد نظیرجوجه کباب زعفرانی، پیاز سرخ شده، ناگت مرغ و ...  با وزن های مختلف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 40%کد تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

خصوصیات کباب آماده:

کباب نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا غذایی محبوب و خوشمزه است. معمولا پخت این غذا در خانه کاری سخت است و اکثر مواقع در سفر یا پیک‌نیک طبخ می‌شود و در صورت دلخواه نیز می‌توان برای خوردن کباب به رستوران مراجعه کرداما در کنار این مشکلات باید به کالری مواد غذایی و قیمت مواد غذایی خود توجه کنیم زیرا اگر کالری غذا بیشتر از کالری مصرفی بدن ما باشد آن مواد غذایی چاق کننده برای ما به حساب می آید بنابرین در مرحله اول باید به کالری مواد غذایی،قیمت مواد غذایی،بسته بندی مواد غذایی توجه کنیم حال اگر به فکر پخت کباب در خانه هستید، ما کباب مرغ را پیشنهاد می‌دهیم. این محصول حاوی گوشت مرغ، ماست چکیده، پیاز، ادویه و... است تا بدون نیاز به آماده‌سازی و صرف زمان و انرژی زیاد، کبابی خوشمزه، غذای ایرانی خاص و دوست‌داشتنی برای خود و افراد خانواده طبخ کنید که همه مواد موجود، روی بسته بندی مواد غذایی آن نوشته شده است.

 

مواد غذایی

 

همه ما میدانیم که تهیه کباب مرغ همیشه کار راحتی نیست و افراد بسیاری هستند که به مراحل پخت کباب آشنایی ندارند. از طرفی طبخ کباب در خانه نیز امری ساده به نظر نمی‌رسد. برای مثال بعد از خرید مرغ باید آن را به تکه‌های کوچک برش دهید و با آماده کردن سس مخصوص به‌مدت چندین ساعت در یخچال قرار دهید. بعد از طعم‌دار شدن نیز باید با به سیخ کشیدن گوشت مرغ، آن‌ها را روی اجاق یا باربیکیو کباب کنید. انجام تمام این امور به زمان و انرژی نسبتا زیادی نیاز دارد و پخت کباب مرغ برای هر کسی امکان‌پذیر نیست.شاید در وهله اول تصور کنید که غذاهای آماده کیفیت مناسبی ندارد اما باید به این نکته اشاره کنیم که انواع بسته‌بندی مواد غذایی را با کیفیتی عالی برای مشتریان فراهم کرده است.
 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: گوشت تازه و سالم، طعم خوب.

نقاط ضعف: تکه های کوچک مرغ ها.

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید این محصولات خوراکی رضایت داشته اند و شما نیز می توانید این محصولات را بدون داشتن کد تخفیف دی جی کالا ارزان تر تهیه کنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه