لوگو تخفیف هات

تخفیف 20% خرید چاپ ساک دستی

20 درصد
0
121
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
20%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 20% تخفیف ویژه برای خرید انواع ساک های دستی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
7,500,000
سود شما
1,500,000
قیمت جدید
6,000,000

خصوصیات ساک دستی: 
 

یکی از کارهایی که می توان برای جلوگیری از تولید زباله های پلاستیکی انجام داد استفاده از ساک خرید یا کیف خرید است. استفاده از ساک خرید باعث می شود تا در هنگام خرید استفاده از کیسه های پلاستیکی انجام نشود و کمک بزرگی به محیط زیست می شود. اگر قصد سفارش هدایای تبلیغاتی برای برند و یا کمپانی خود را دارید می توانید چاپ ساک دستی را انجام دهید. چاپ ساک دستی کمک می کند تا شما تبلیغات خود را انجام دهید بدون اینکه پاکت های کاغذی سفارش دهید که این امر از قطع شدن درخت ها نیز جلوگیری می کند. چاپ ساک دستی و هدیه دادن آن به بقیه باعث می شود تا این ساک های پارچه ای بعدا نیز برا ی افراد کارایی بالایی داشته باشد و به عنوان ساک خرید نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

ساک های جنس کتان به جای ساک چرم نیز قابل استفاده هستند و به خوبی به عنوان کیف خرید کارایی دارند. این ساک های دستی دارای بند هایی از جنس کتان نیز می باشند. علاوه بر ساک دستی چاپ لوگو، ع کس و ... بر روی کوله پشتی کتان نیز از طریق این مجموعه انجام می شود. اگر قصد سفارش این محصولات را دارید بر روی دکمه کلیک کنید و به سایت موردنظر وارد شوید. این ساک دستی ها برای خرید سوپرمارکتی بسیار مناسب است. البته می توان برای جلوگیری از استفاده از پلاستیک خرید های سوپرمارکتی که نایلون بیشتری را مصرف می کند با کد تخفیف اکالا از اکالا خرید کرد.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: کیفیت خوب دوخت و جنس پارچه.

 

نقاط ضعف: اشاره نشده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید این محصولات با کدتخفیف رضایت دارند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه