لوگو تخفیف هات

فروش ساب ووفر ماشین و خانه با 43% تخفیف

43 درصد
0
163
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
43%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه"خرید کنید" انواع ساب ووفر و بلندگو را از دیجی کالا با 43% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
5,800,000
سود شما
2,511,000
قیمت جدید
3,289,000

توضیحات بهترین ساب ووفر، اسپیکر و بلندگو:
 

ساب ووفر چیست؟

 

دستگاهی است که برای تکمیل صدای موسیقی و بالا بردن کیفیت صدای بم کاربرد دارد. این دستگاه دارای دو نوع فعال و غیرفعال است. در حالت اکتیو و یا همان فعال برای راه اندازی دستگاه احتیاج به آمپلی فایر جداگانه نیست به این دلیل که یک آمپلی فایر داخلی برای آن طراحی شده است. در حالت غیر فعال برای راه اندازی دستگاه احتیاج به آمپلی فایر جداگانه است. با کدتخفیف های ویژه در سایت های مختلف به فروش می رسد.

 


 

 

بلندگو یا اسپیکر چیست؟ بلندگو یا اسپیکر به دستگاه هایی گفته می شود که سیگنال های الکتریکی تقویت شده را تبدیل به ارتعاشات هوا می کنند که این قابلیت را ایجاد می کند تا توسط گوش انسان قابل شنیده شدن باشد. 
 

 

برای این که بدانید قیمت بهترین نوع ساب ووفر چیست و انواع اسپیکرها و ساب ووفرها را با یکدیگر مقایسه کنید می توانید به وب سایت دیجی کالا مراجعه کنید و بهترین محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید آنلاین محصول انتخاب شده را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه انجام دهید. تلویزیون سامسونگ نیز از این سایت قابل تهیه است.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: صدای عالی و بیس عالی نرم از ویژگی های مثبت این نوع محصولات در دیجی کالا است که کاربران این فروشگاه اینترنتی فروش هندزفری و اسپیکر به آن ها اشاره کرده اند.

 

نقاط ضعف: هیچ یک از کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به نقاط ضعف این محصولات اشاره نکرده اند و هیچ ویژگی منفی برای این محصولات ثبت نشده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و با کد تخفیف دیجیکالا از کیفیت ساخت، کیفیت صدا، نصب آسان و ساده و همچنین ارزش خرید در برابر قیمت این محصولات رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه