لوگو تخفیف هات

فروش شکلات خوری با 51% تخفیف

51 درصد
0
131
5
اشتراک گذاری
فروش شکلات خوری با 51% تخفیف
51%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید شکلات خوری را از سایت دیجی کالا با 51% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
400,000
سود شما
205,000
قیمت جدید
195,000

خصوصیات شکلات خوری:  

ظرف شکلات خوری فیروزه دارای وزن 340 گرم بوده و می تواند علاوه بر استفاده به عنوان ظرف شکلات خوری یک ظرف دکوری زیبا و نمادی زیبا از هنر ایرانی در منزل یا محل کار و یا به عنوان ظرف هفت سین استفاده شود. فیروزه کوبی یکی از رشته های صنایع دستی است و با قراردادن قطعات کوچک سنگ فیروزه به حالت موزاییکی بر روی سطوح ظروف و زیورآلات و اشیای تزئینی ساخته می شود. در ظرف فیروزه کوبی هرچه فاصله بین قطعات فیروزه کمتر بوده و پرکارتر و منظم تر باشد ارزش هنری و همچنین ارزش قیمتی آن بالاتر است.سنگ فیروزه به صورت مستقیم از کارخانه های سنگ فیروزه شهر نیشابور تهیه می گردد که کیفیت سنگ فیروزه آن در دنیا شناخته شده است.از ظروف فیروزه کاری به عنوان یکی از پرکاربردترین ظروف تزئینی بخصوص سفره هفت سین ایرانیان استفاده می شود. ظرف شکلات خوری پیوتر یک دیگر از صنایع دستی زیبا به شمار می رود.

برای طول عمر شکلات خوری پیوتر بهتر است که با ابر نرم شسته شود و وسایل تیز و خشن به آن نخورد و همچنین از تمیزکردن شکلات خوری پیوتر  با مواد شیمیایی خودداری کنید. ظرف شکلات خوری فیروزه کوبی یک صنایع دستی کامل است که تمام سنگ های فیروزه استفاده شده در آن توسط دست هنرمندان جایگذاری و چسبانده شده است. جنس قسمت داخلی آن مس و جنس قسمت خارجی شکلات خوری فیروزه ای و مسی است. برای خرید ظروف صنایع دستی و وسایلی مانند میز چرخ خیاطی رومیزی کارشده با صنایع دستی می توایند از کدتخفیف سایت باسلام و ایسام و ... استفاده کنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه