لوگو تخفیف هات

خریدگلدان مینا کاری تا 50% تخفیف

50 درصد
0
92
5
اشتراک گذاری
خریدگلدان مینا کاری تا 50% تخفیف
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع گلدان مینا کاری شده را تا 50% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
215,000
سود شما
107,500
قیمت جدید
107,500

 

خصوصیات گلدان مینا کاری شده:
 

میناکاری هنری بسیار زیبا و قدیمی میباشد که جلوه ای خاص به اشیا و لوازم خانه میدهد. این هنر از ایران شروع شده و سپس به کشور های دیگر جهان نیز رسیده است. هنر مینا کاری روی سفال، روی گلدان، بشقاب و... انجام میگیرد که باعث جلوه بخشیدن و زیباتر شدن این اجسام میشود. اگر گل گلدان شما به خاطر گلدانش حالتی زشت بر خود گرفته است گلدانش را به وسیله ی هنر مینا کاری زیبا تر کنید و جلوه ای خاص هم به منزل خود و اجسام خود بدهید. لوازم میناکاری با شکلی زیبا و خاص زیبایی خانه شما را دو چندان میکند. خرید لباس مجلسی مردانه با طرح سنتی جلوه ای خاص را به همراه دارد.

 

این وسایل بسیار زیبا را میتوانید برای کادو و هدیه دادن استفاده کنید چرا که هم ظاهری زیبا دارد و هم ماندنی است. این وسایل را میتوانید در دکور خانه خود، حتی برای زیباتر شدن محل کار خود نیز استفاده کنید. همچنین میتوانید برای گل های خود گلدان های مینا کاری شده زیبا و جذابی با کدتخفیف های ویژه خریداری کنید. علاوه بر این محصولات میتوانید وسایل میناکاری روی سفال را که زیبایی بسیار خاصی دارند را از سایت باسلام و ایسام و دیجی کالا پیدا کرده و با تخفیف های ویژه آنها را خریداری کنید و به خانه خود یا هرمکانی زیبایی ببخشید. 

 


 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:
 

 

نقاط قوت: زیبایی و جلوه ی بسیار خاص محصولات میناکاری.

 

نقاط ضعف: گران بودن صنایع دستی.

 

جمع بندی نظرات کاربران: بیشتر کاربران از زیبایی و کیفیت این محصولات رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه