لوگو تخفیف هات

تخفیف 50% خرید انواع خاتم کاری چوبی

50 درصد
0
106
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید محصولات خاتم کاری را از سایت دیجی کالا با 50% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
499,000
سود شما
249,500
قیمت جدید
249,500

 

خصوصیات صنایع دستی خاتم کاری: 

 

خاتم کاری، منبت کاری و مینا کاری از دسته هنرهای ظریف، زیبا، پر طرفدار و صنایع دستی ایرانیان است و سابقه و ریشه ای کهن در تاریخ ایران دارد. خاتم ترکیبی از چند ضلعی های منظم با تعداد اضلاع متفاوت است که از مواد اولیه گوناگون در رنگ های مختلف تهیه می شود. خاتم کاری،منبت کاری و مینا کاری از هنرهای دستی پرکاری است که در تولید و ساخت آن به دقت و حوصله ی زیادی نیاز است. از خصوصیات یک خاتم به عنوان محصول مرغوب و هنری به صاف بودن سطح کار و خالی نبودن هیچ جای خاتم، یک نواخت بودن رنگ و مصالح به کار رفته در ساخت خاتم، عدم تغییر در رنگ و شکل، مشخص نبودن ترمیم کاری ها و بتونه کاری ها در سطح کار، قرینه بودن تمامی گل ها و اشکال در سطح کار و زوایا و اضلاع، ماهرانه، بدون خدشه بودن رنگ کاری و روکش دادن محصول می توان اشاره کرد.

 

موضوعی که کیفیت و ارزش یک محصول خاتم کاری یا سفال را بالا می برد ریزتر بودن نقش ها و مثلث های خاتم است. مهم ترین شهر های ایران که خاتم سازی در آن ها انجام می شود اصفهان، شیراز و تهران است و اکثر خاتم سازان در شهر تهران اصالتا اصفهانی یا شیرازی هستند. کلیه محصولات خاتم کاری، منبت کاری و مینا کاری شده باید دور از حرارت، رطوبت و نور مستقیم خورشید نگهداری شود و از تمیز کردن این محصولات با پارچه ی مرطوب و به کار بردن هر گونه جلاسنج بر روی سطوح خاتم اجتناب شود. شکلات خاتم کاری با سایز متوسط با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا دربخش صنایع دستی اصفهان موجود است. این محصول را به عنوان کاربردی و تزئینی می توانید استفاده کنید. میز چرخ ارزان خاتم کاری شده را می توانید از با تخفیف های موجود در سایت باسلام و یا کد تخفیف سایت ایسام و کدتخفیف دیجی کالا نیز دریافت نمایید.

 


 

 

 

ابعاد و ابزار ظروف خاتم کاری:

ابعاد این محصول خاتم سازی شده 19*19*7 سانتی متر است و وزن این شکلات خوری خاتم سازی شده 500 گرم است. جنس داخل بدنه این شکلات خوری از چوب راش می باشد. این محصول ارزش هنری بالایی دارد و طراحی خوب و جذابی دارد. کیفیت ساخت محصول چوبی و خاتم سازی شده عالی است و ارزش خرید بسیار بالایی دارد. این محصول از صنایع دستی شهر اصفهان است و از دیگر محصولات هنری و صنایع دستی شهر اصفهان منبت کاری، مینا کاری، طراحی روی سفال و ... را می توان نام برد. این محصولات شامل گلدان، بشقاب های تزئینی و کاربردی، شکلات خوری، میوه خوری، جا قلمی، جا جواهراتی و ... را می توان نام برد. فروشگاه صنایع دستی در شهر هایی مانند اصفهان بسیار زیاد است اما با وجود فروشگاه های اینترنتی این محصولات به راحتی از سایت ها قابل تهیه است و می توانید این محصولات را با کدتخفیف های ویژه به صورت اینترنتی خریداری کنید.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: طراحی، کیفیت چوب، ظرافت کار، سایز مناسب شکلات خوری، از ویژگی های مثبت محصول شکلات خوری خاتم کاری شده  است و اکثر کاربران به این موضوع اشاره کرده اند که این محصول بسیار مناسب هدیه دادن است.
نقاط ضعف: هیچ نقطه ی ضعفی برای این محصول شکلات خوری خاتم کاری شده چیتساز و دست ساز محصول اصفهان توسط کاربران ثبت نشده است.
جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 50% از خریداران این محصول شکلات خوری خاتم سازی شده چیتساز و دست ساز محصول شهر اصفهان از خرید خود رضایت کامل داشته اند.
ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه