لوگو تخفیف هات

تخفیف 25% خرید شکر

25 درصد
0
111
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
25%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع شکر را از سایت دیجی کالا تا 25% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
480,000
سود شما
120,000
قیمت جدید
360,000

خصوصیات شکر:

همه ی ما با شکر سفید آشنایی داریم و ۹۹ درصد این شکر از ساکا روز تشکیل شده است همچنین از چغندر قند یا نیشکر استخراج می شود.انواع مختلفی از ان وجود دارد که تفاوت اصلی آن ها در اندازه ی ذرات آن می باشد. این تفاوت در اندازه ی ذرات، یه شکر ویژگی های متفاوتی داده و آن را برای استفاده در انواع مختلفی از دستورهای کیک و شرینی قنادی خوشمزه و محبوب بسیاری از افراد مناسب می کند. تمام این انواع قدرت شیرینی یکسانی دارند، به جز پودر قند که سه تا ۵ درصد نشاسته ذرت نیز به آن اضافه شده است. روزانه مصرف این ماده زیاد شده است البته هرچیزی را زیاد مصرف کنیم مشکلاتی را به بار می اورد بنابر این استفاده از تمام مواد باید به اندازه نیاز بدن باشد تا باعث بروز انواع زیادی از بیماری ها و مشکلات برایمان نشود.شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف از  تخفیف هات برای خرید شکر، قند و نبات تخفیف دار با کد تخفیف دیجیکالا و کد تخفیف افق کوروش اقدام کنید.

 

 

شکر

 

تاریخچه شکر

حدود ۲۰ هزار سال قبل از میلاد مسیح، مردمان ساکن در جزیره های اقیانوس آرام جنوبی اولین کسانی بودند که آن را به واسطه نیشکرهایی که به طور طبیعی در این مناطق می روید، می شناختند.اما هند اولین کشوری بود که توانست ۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ، شکر خام از عصاره ی نیشکر استخراج نماید . هندی ها ان را “با طعم شیرینی” می نامیدند. روش استخراج و تولید به تدریج از کشور هند به سایر مناطق دنیا از جمله اروپا و خاورمیانه گسترش پیدا کرد.تا مدت ها شکر به عنوان یک ماده گران قیمت شیرینی و بسیار لوکس بود که صرفا در خانه اشراف زادگان و خاندان سلطنتی مورد استفاده قرار می گرفت. در عوض کاربرد عسل به عنوان شیرینی بین مردم عادی رایج تر بود. و اما امروزه برای پختن انواع کیک و شیرینی گذینه اول مواد لازم پخت کیک خوش مزه میباشد

 

تولید شکر

امروزه از چغندر قند و یا نیشکر استخراج می شود که هیچ تفاوتی بین نمونه تهیه شده از نیشکر و چغندر قند وجود ندارد. چغندر یا نیشکر را له کرده و با آب مخلوط می نمایند . شربت حاصله از این کار به اندازه ای جوشانده می شود که غلیظ شده و بخشی از آن شربت کریستالیزه شود. باقیمانده این شربت غلیظ شیرینی که “ملاس” نام دارد، از کریستال که بالای ۹۵% خلوص دارد جدا می شود. کریستال های به دست آمده، چندین مرتبه در معرض فرایند های مختلفی از جمله تبلور مجدد قرار می گیرند. علاوه برآن انواع مختلف دیگری نیز وجود دارد که از منابع دیگری مثل انگور، خرما و سایر میوه هاه استخراج می شود.

 

قند چیست؟

قند یا کَند یک فرآوردهٔ شیرینی که صنعتی است و از چغندر قند می‌باشد و معمولاً به‌شکل مکعب‌های سفیدی می‌ماند. این فرآورده بیش‌تر به بخاطر شیرینی استفاه میشود مثلا از آن برای شیرین کردن شربت ها و نوشیدنی‌های تلخ (مثل چای یا قهوه) کاربرد دارد. قند معمولی از ترکیب ساکاروز می‌ باشد.

 

نیاز بدن به شیرینی جات

بدن از چیز های شیرین به عنوان شربت سوخت برای تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده می کند. معده گوارش اولیه را روی شیرینی ها انجام داده و قند نسبتا گوارش شده وارد روده کوچک می شود و از آنجا برای استفاده به جریان خون راه می یابد. انسولین نیز در این فرآیند نقش دارد و امکان استفاده از گلوکز را برای سلول ها فراهم می کند.از آنجایی که شیرینی منبعی برای تامین شربت سوخت مورد استفاده بدن است، مصرف مقدار کافی از آن برای تامین انرژی ضروری است.

البته بهتر است شیرینی مورد نیاز بدن خود را از طریق مصرف منابع غذایی کامل، از جمله میوه ها یا کربوهیدارت های پیچیده، مانند نان یا کراکرهای تهیه شده از غلات کامل، تامین کنید.این قبیل انتخاب های شربتی غذایی به طور معمول حاوی مواد مغذی دیگر و فیبر هستند که به تنظیم سطوح و توزیع گلوکز کمک می کنند. مصرف قندهای پالایش شده سطوح قند خون را بسیار سریع‌تر افزایش می دهد، اما در ادامه به همان اندازه نیز سریع افت می کند.

برای انواع خرید خود میتوانید تخفیف مخصوص آن را از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات دریافت کنید تا خریدی بصرفه تر را با تخفیف سوپرمارکت تجربه کنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه