لوگو تخفیف هات

خرید ژاکت پسرانه با 63% تخفیف

63 درصد
0
115
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
63%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و بدون نیاز به کد تخفیف، خرید ژاکت پسرانه را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 63% تخفیف انجام دهید. برای ورود به وب سایت دیجی کالا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
742,500
سود شما
465,500
قیمت جدید
277,000

خرید ژاکت پسرانه 

بسیاری اعتقاد دارند که نه ظواهر، بلکه درونیات هر فردی اهمیت دارد. این تفکر کاملا صحیح است اما  به این معنی نیست که چهره و پوشش در شناخت و برداشت اولیه ما از انسان ها بی تاثیر است و نیازی به توضیح نیست که شناخت اول چه قدر در روابط ما تاثیرگذارند. با توجه به این نکته می بینیم که اهمیت انتخاب و خرید لباس یکی از مسائلی است که نسبت به چند سال پیش بسیار تفاوت کرده است و اهمیت بیش تری به آن داده می شود. خرید هر لباسی، کت، پلیور مردانه یا ژاکت پسرانه، به دلیل آنکه معرف شخصیت ماست مهم است.

 

اهمیت لباس های مردانه

خرید لباس مردانه یکی از کارهای بسیار سخت است. لباس های مردانه باید خوش دوخت باشند تا در تن زیبا به نظر برسند. لباس های مردانه اهمیت بسیاری در شخصیت سازی مردان در محیط های کاری دارند و بهتر است که با دقت انتخاب شوند تا پرستیژ مناسب شغل را حفظ کرده و تاثیر مناسب را در جلسات کاری بر مشتری و مخاطب بگذارد. سویشرت پسرانه یکی از این لباس هاست. در فصل های سرد، بافت پسرانه یکی از لباس هایی است که خوش پوشی و گرما را در کنار هم برای شما به ارمغان می آورد و می تواند در استایل کژوال، رسمی و نیمه رسمی استفاده شود. در ادامه به انواع پلیور و نحوه ست کردن آن ها می پردازیم.

 


 

 

انواع پلیور مردانه و سویشرت پسرانه

• پلیور یقه گرد: یک پیراهن مردانه ساده با این نوع پلیور در صورتی که هماهنگی رنگی داشته باشند، یکی از جذاب ترین ست های زمستانی را می سازد.

 

• پلیور بافت درشت یقه گرد: این نوع، از تور و طناب ماهیگیران الهام گرفته شده است و ست کردن آن نیز آسان است.

 

• پلیور یقه گرد راه راه: این مدل در دوران ناپلئون در فرانسه بسیار مورد توجه بوده است و ست کردن آن با شلوار جین و ساختن یک استایل کژوال بسیار راحت است.

 

• بافت یقه هفت: این مدل در گذشته بیشتر مورد استفاده گلف بازان بوده است. ساختن یک استایل رسمی با کت و شلوار و کراوات و یک استایل کژوال با یک تی شرت با این مدل امکان پذیر است.

 

انواع دیگری از پلیور نیز مانند پلیور یقه اسکی و زیپ دار وجود دارد.

 

خرید بافت پسرانه از طریق سایت تخفیف هات

سایت تخفیف هات به صورت روزانه کدهای هدیه فروشگاه های مختلف معتبر اینترنتی و آنلاین را جمع آوری کرده و اعتبارسنجی می کند. تیم تخفیف هات در تلاش است تا با دسته بندی موضوعی کدهای تخفیف، استفاده از آن ها را برای شما تا حد امکان آسان کند. برای خرید ژاکت پسرانه با قیمت به صرفه و ارزان نیز می توانید از کد تخفیف ارائه شده در سایت تخفیف هات بهره بگیرید و زمستانی گرم و خوش استایل را تجربه کنید. با سایت تخفیف هات لذت خریدی ارزان، سریع و آسان را بچشید.

 

کد تخفیف دیجی کالا و دیجی استایل را برای خرید لباس پسرانه ، لباس نوزاد پسرانه و ... می توانید از تخفیف هات بگیرید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه