لوگو تخفیف هات

خرید سوپ سفید با 50% تخفیف

50 درصد
0
120
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع سوپ سفید را با تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
54,000
سود شما
27,000
قیمت جدید
27,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع سوپ سفید:

انواع دسر،سوپ شیر,قارچ، سوپ مرغ, سوپ سفید , سوپ جو پرک در تخفیف اکالا و سایر فروشگاه های بزرگی نظیر اسنپ مارکت تهران و شهرهای دیگر با تخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

 

خصوصیات سوپ سفید:

همه ما میدانیم که سوپ یکی از پیش غذاها و در خیلی جاها غذایی به عنوان ناهار یا شام است که به دلیل تنوع زیاد در طعم علاقه مندان زیادی دارد. هرچند امروزه با ماشینی شدن زندگی ها و تغییر سبک زندگی بیشتر افراد به خصوص خانم های ایرانی زمان کافی برای تهیه و پخت غذاهای خانگی را ندارند و از طرفی دیگر توجه به تغذیه افراد خانواده به خصوص کودکان یک امر مهم میباشد. برای حل این مشکل کوچک شرکت های مواد غذایی اقدام به تهیه غذاهای نیمه اماده و کنسروی کردند.

 


 

 

یکی از این غذاهای نیمه آماده سوپ سفید, سوپ شیر, سوپ مرغ, سوپ قارچ, سوپ جو پرک است که در بسته بندی های پلاستیکی در اختیار مصرف کنندگان در سایت قرار گرفته است. از ویژگی های این نوع از غذاهای نیمه آماده مانند سوپ سفید, سوپ شیر, سوپ مرغ, سوپ قارچ, سوپ جو پرک تهیه آسان و سریع آن ها که معمولا برای افراد کارمند و مهمانی ها بسیار مناسب است..

 

خواص سوپ سفید

 

سوپ‌های سبک و کم کالری حاوی مواد مغذی مانند سبزیجات، بدون مواد نشاسته ای و بدون ترکیبات چرب افزوده هستند که برای رژیم‌های لاغری بسیار مناسب هستند. سوپ شیر به دلیل داشتن میزان زیادی آب و همچنین فیبر موجو در سبزیجات آن، باعث می‌شود معده زود پر شده و احساس سیری زود هنگام ایجاد کند و در نتیجه سوپ یک غذای ضد اشتهای مغذی و برای کاهش وزن بسیار مفید است. در میان انواع سوپ‌ها، سوپ سفید یک منبع سرشار از ویتامین‌های A  و B و C است و به همین دلیل تأثیر بسزایی در بهبود بیماری‌ های مختلف مانند سرماخوردگی دارد.

 

نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت و قیمت مناسب این محصول از سوپرمارکت انلاین رضایت داشته اند.

 

نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول نداشته اند.

 

جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش کد تخفیف را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه