لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید گوشت بوقلمون با 0% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
117
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
منقضی
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" گوشت بوقلمون را از دیجی کالا با 0% تخفیف تهیه کنید.

توضیحات سایت اینترنتی، فروشنده گوشت بوقلمون:

شما میتوانید با دریافت تخفیف از وب سایت تخفیف هات برای خرید  گوشت ، گوشت بوقلمون یا گوشت مرغ و سایر مواد پروتئین مانند تخم کبک و ... را با کدتخفیف از کدتخفیف دیجی کالا و یا سایت شیلا اقدام کنید. 

خصوصیات گوشت بوقلمون:

گوشت بوقلمون بدون پوست، چربی کمی دارد مثلا هر۳۰ گرم گوشت بوقلمون معادل۱چربی است، بنابرمناسب برای برنامه غذایی رژیمی، سالمندان، می ‏توانند از آن استفاده کنند.بنابر این گوشت بوقلمون میتواند کالری کمتری نسبت به گوشت گوساله یا گوشت گوسفند داشته باشد.

گوشت بوقلمون حدود ۵۰ درصد از اسید فولیک مورد نیاز بدن یک انسان در یک رو را تامین می‌کند. همچنین گوشت بوقلمون پر از پروتئین، ویتامین‏ های گروه، روی و پتاسیم است.

 

از دیگر مزیت های گوشت بوقلمون ایبن است که کلسترول بد خون را کم می کند،همچنین خوردن گوشت بو قلمون همانند گوشت مرغ میتواند از بیماری افسردگی جلوگیری کند. همچنین گوشت بوقلمون و گوشت گوسفند سیستم ایمنیتی بدن را افزایش میدهد. ام اس یک نوع بیماری‏ است که از کم بودن سیستم ایمنی بدن بوجود می اید که با خوردن گوشت گوسفند و گوشت بوقلمون از مبتلا شدن از ام اس جلوگیری کنید.


گوشت مرغ:

نه تنها در ایران بلکه در بیشتر کشور ها از گوشت مرغ  استفاده کرده و گوشت مرغ را جزو خوراکی اساسی برای  پخت غذا استفاده میکنند. به عبارتی سال هاست گوشت مرغ قسمت مهم و محبوب مصرف خانواده ها را به خود اختصاص داده است. مصرف اصولی گوشت مرغ می تواند ابتلا به بعضی از بیماری ها پیشگیری کند، گوشت مرغ منبع خوبی از پروتئین، مواد معدنی و ویتامین است که باعث پیشگیری بیماری های زیادی مانند کم خونی، ضعف بدنی، همچنین افزایش سیستم ایمنی بدن است بعلاوه گوشت مرغ میتواند برای پیشگیری از سرطان مناسب باشد. اما اگر ان را همانند هر چیز دیگر بیش از حد نیاز بدن بخورید خود باعث بروز مشکلات زیادی میشود. افزایش چربی، فشار خون بالا، دیابت، افزایش وزن و مشکلات کبدی از عوارض استفاده  بیش از اندازه گوشت مرغ است. البته شما سعی کنید هر مواد و خوراکی خوردنی را به اندازه و درست میل کنید، زیرا که اگر هر ماده ای را بیش از حد نیاز مصرف کنید، مشکلاتی چند برابر با فایده های خود را به همراه می اورد.


گوشت بلدرچین:

در طب سنتی در اسلام، فایده های زیادی در رابطه با خوردن گوشت بلدرچین نسبت داده اند،  عبدالملک بن زهر اندلسی راجب گوشت بلدرچین عقیده دارد که: گوشت بلدرچین خوشمزه و مناسب برای افراد سالم یا حتی برای بیماران نیز سودمند است؛ یکی از مزیت های موجود در خوردن گوشت بلدرچین این است که سنگ کلیه و مثانه را خرد می کند در کل گوشت بلدرچین برایکلیه بسیار مفید واقعه شده است. همچنین  انطاکی نیز راجب گوشت بلدرچین فرموده: بلدرچین بدن را فربه می سازد، همچنین بسیار برای ساخت و ساز بدن انسان مغذی و مفید  است. جالب است بدانید هر قدر ماهیچه و گوشت بلدرچین فعال تر باشد گوشتش خوشمزه تر خواهد بود  همانند  دم ماهی، ران حیوانات شکاری و گوشت گوسفند یا سینه پرندگان وحشی و گوشت گوساله با فعالیت زیاد انها لذیذ تر و دلچسب تر خواهد شد.
از دیگر مزایای خور ن گوشت بلدرچین میتوان این مورد را نام برد که طبخ ان به دلیل وجود سلول پیچیده پیوندی، در اثر پخته یا سرخ شدن اصلا متلاشی نمی شود و شکل و ترکیب زیبای خود را کاملاً حفظ میکند. پس شما میتوانید برای این که یک سفره حودتان زیبایی فوق العاده بدهید میتوانید از گوشت بلدرچین بریان شده استفاده کنید.

گوشت گوساله:

در برسی انواع گوشت های خوراکی در  جلسات مهم دامپزشکی و بهداشت مواد غذایی  به این نتیجه رسیدند که هیچ گوشتی نمیتواند جای گوشت های قرمز مانند گوشت گوساله یا گوشت گوسفند را بگیرد، زیرا که تمام گوشت ها برای تمامی غذا ها مناسب نیستند، به عبارتی هر قسمت از گوشت برای مثال گوشت گوساله کاربرد خاصی دارد و نمی‌توان گوشت گوساله را برای تهیه هر غذایی استفاده کرد. گوشتی گوساله یا گوشت گوسفند بطور طبیعی برای خورش‌هایی مانند قورمه سبزی و قیمه مصرف میشود، در کشور ایران با توجه به فرهنگ‌ و سلایق خوراکی افراد، غذا های مخلتف و خوشمزه اید وجود دارد که در اکثر انها گوشت گوسفند و گوشت گوساله در راس مواد غذایی قرار دارند.
درضمن گوشت گوسفند و گوشت گوساله هر دو از ارزش پروتئینی بالایی برخوردارند همچنین در اکثر نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرند. البته تفاوت هایی هم با هم دارند برای مثال رنگ گوشت گوسفند قرمز روشن است و رنگ گوشت گوساله و گاو قرمز پررنگ است.بافت گوشت گوساله حجیم تر و عضلانی تر از گوسفند است. 


نظرات کاربران در مورد گوشت بوقلمون:

نقاط قوت: اکثر کاربران از مزه گوشت بوقلمون و میزان کمتر ناخالصی های ان رضایت داشتند
نقاط ضعف: برخی از کاربران دوست داشتن گوشت بوقلمون بسته بندی شده ادویه کمتری داشته باشد.
جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید گوشت های بوقلمون و سفارش آنلاین غذا موجود رضایت کامل داشتند.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه