لوگو تخفیف هات

فروش سطل آشغال و زباله تا 84% تخفیف

84 درصد
0
295
4.6
اشتراک گذاری
فروش سطل آشغال و زباله تا 84% تخفیف
84%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع سطل آشغال را از سایت دیجی کالا با 84% تخفیف ویژه انجام دهید.

قیمت قدیم
2,200,000
سود شما
1,850,000
قیمت جدید
350,000

خصوصیات سطل زباله: 

انواع سطل زباله در فروشگاه های آنلاین با 84%تخفیف ویژه موجود است. سطل آشغال دارای رنگبندی سبز آبی، صورتی، صورتی روشن، سفید و ... میباشد. جنس سطل آشغال می تواند از پلاستیک، استیل و ... باشد و استفاده از این محصولات در محیط های مرطوب مانند سرویس حمام و دستشویی و خشک کارایی دارد. ابعاد سطل زباله با توجه به سایز آن متفاوت می باشد. با توجه به وزن کم محصولات در هنگام نظافت محیط می توانید سطل را به راحتی جا به جا کرده و زباله های داخل را خالی کنید. این محصولات شامل سطل زباله کابینتی و ... نیز می باشد. هر یک از این محصولات را می توانید از فروشگاه های اینترنتی با کد تخفیف دیجی کالا، کد تخفیف با سلام و… خریداری کنید.

 

سطل زباله


 

نظرات کاربران در مورد محصول: 

نقاط قوت این محصول: از ویژگی های مثبت سطل آشغال پلاستیکی که خریداران محصول به آن اشاره کرده اند ابعاد کوچک و جمع و جور و قیمت مناسب است.

نقاط ضعف این محصول: از ویژگی های منفی سطل آشغال پلاستیکی که خریداران محصول به آن اشاره کرده اند جفت نشدن در با سطل است و برخی از خریداران نیز از سایز کوچک محصول نا راضی بوده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 84% خریداران این محصول از خرید خود رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه