لوگو تخفیف هات

تخفیف 10% خرید بادمجان کبابی

10 درصد
0
95
5
اشتراک گذاری
تخفیف 10% خرید بادمجان کبابی
10%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع بادمجان کبابی را تا 10% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
85,000
سود شما
8,500
قیمت جدید
76,500

 

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع بادمجان کبابی و کشک :

انواع غذاهای آماده نظیر  بادمجان کبابی و کشک در فروشگاه اینترنتی با کدتخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

 

خصوصیات بادمجان کبابی:

امروزه از غذایی به اسم بادمجان کبابی نمیشه گذشت! امروزه این خوردنی خوشمزه را در بسیاری از غذاها می‌توان استفاده کرد. در واقع استفاده از صیفی‌جات و سبزی جات در وعده‌های غذایی برای سلامتی اهمیت بسیار زیادی دارد. امروزه بازندگی‌های پرمشغله و ضرورت استفاده از محصولات نیمه آماده و منجمد تولیدکنندگان را به تولید سبزیجات و صیفی‌جات منجمد و محصولات نیمه آماده سوق داده‌اند. بادمجان سرخ شده منجمد یکی از محصولات با کیفیتی است که فروشگاه اینترنتی با تخفیف های ویژه به فروش میرسد. این محصول از بادمجان تازه و سرخ شده تهیه‌شده که در بهترین شرایط سرخ و فریز شده است. در طرز تهیه بادمجان کبابی موجود از مواد نگه‌دارنده و اسانس استفاده نشده است. در واقع بادمجان یکی از غذاهای لذیذ گیاهی است و سرشار از ویتامین میباشد.

 


 

 

 

طرز تهیه بادمجان را می توان با روش های متفاوت و انواع گوشت انجام داد که هر نوع آن برای عاشقان بادمجان دلچسب و خوشمزه است مانند طرز تهیه کشک بادمجان که اصولا با کشک تهیه می شود یا خورش بادمجان که با گوشت قرمز و حتی مرغ تهیه میشود. شما میتوانید بهترین ها و ارزان ترین مواد غذایی مانند کشک و... را در فروشگاه اینترنتی با تخفیف های ویژه پیدا کنید به آسانی خرید کنید و از تخفیف های ویژه بهرمند شوید و تجربه خود را از خرید کشک و... با کدتخفیف دیجی کالا و تخفیف اکالا را با بقیه ی کاربران به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز از نظرات شما برای خرید کشک و... استفاده بکنند. 

 

نظر کاربران در مورد این محصول

 

نظر مثبت کاربران در مورد بادمجان کبابی: بیشتر کاربران به کیفیت این محصول و روغن کمی که دارد اشاره کرده اند

 

نظرات منفی کاربران در مورد بادمجان کبابی: تعدادی از کاربران اشاره کرده اند که بادمجان تلخ بوده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: این محصول ارزش خرید از سوپرمارکت آنلاین را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه