لوگو تخفیف هات

خرید ویفر با 35% تخفیف

35 درصد
0
103
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
35%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع ویفر را با 35% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
144,000
سود شما
50,400
قیمت جدید
93,600

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع تنقلات:

انواع ویفر ,  بیسکویت مادر,  بیسکویت گرچی و پفیلا در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات همراه با کد تخفیف برای مشتریان فراهم شده است. و همچنین با کد تخفیف افق کوروش و یا با تخفیف اسنپ مارکت نیز این تنقلات خوشمزه را می توانید ارزانتر خریداری نمایید.

 

خصوصیات ویفر:

امروزه تنقلات شده جزوی از زندگی بچه ها و ویفر هم به عنوان یکی از این تنقلات مورد علاقه کودکان بسیاری است که ساختار ان شبیه به بیسکویت است اما در حقیقت این خوراکی کاملا نازک است که بین ان کرم های خوراکی مختلف قرا میگیرد. این خوراکی یکی از خوراکی های قدیمی است که از قدیم شرکت های زیادی دست به تولید ان زده اند و بسیاری از افراد حتی با ان خاطره دارند. این خوراکی خوشمزه یا کیک های مختلف, بیسکویت مادر, بیسکویت گرجی و پفیلا در طعم های مختلفی تولید میشوند که همه ذائقه ها بتوانند از کیک, بیسکویت مادر, بیسکویت گرجی و پفیلا استفاده کنند.

 


 

 

 کرم های قرار گرفته در بین لایه های ویفر یا بیسکویت گرجی و کیک ها طعم ان را تعیین میکند اما در خیلی از موارد دیده شده که یک روکش کاکائویی روی ان میکشند تا خوشمزه تر شود. کارخانه های تولید تنقلات مانند ویفر, کیک, بیسکویت مادر, بیسکویت گرجی با تولید این محصولات در ندازه و حجم های مختلف کار همه را راحت کرده است.

 

خوراکی خوشمزه 

 

ویفر بیسکوئیت بسیار نازکی است که با وجود کرم‌های داخل و روی ان، بسیار جذاب و خوش‌مزه برای همه افراد می‌شود. این خوراکی ها در طعم‌های مختلفی مانند توت فرنگی، موزی و... تولید می‌شوند؛ اما یکی از محبوب‌ترین طعم‌های آن، شکلاتی است که بدون شک، بچه‌ها و حتی جوانان نیز علاقه‌ی زیادی به آن دارند.

 

نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران

 


 در مورد کیفیت و قیمت مناسب این محصول رضایت داشته اند.

 

نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول نداشته اند.

 

جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید سوپرمارکتی  را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه