لوگو تخفیف هات

خرید ساعت مچی ست با تخفیف

33 درصد
0
72
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
33%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید ساعت مچی را از سایت دیجی استایل با 33% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
2,600,000
سود شما
851,000
قیمت جدید
1,749,000

برای یک خرید مطمئن دانستن مواد به کار رفته در ساعت، قابلیت ها، سایز ها و سپس متناسب کردن آن با سبک شخصی خودتان است.

خرید ساعت می تواند یک خرید آسان باشد. می توانید وارد یک بخش یا فروشگاه ارزان قیمت شوید، مقداری هزینه کنید و تمام.

اما در برخی از زمان ها ، چه زن و چه مرد باشید ، احتمالاً چیز چشمگیر تری می خواهید. یک ساعت مچی خوب می تواند روی هر لباس و سبکی تاثیرگذار باشد؛ آن را بهتر و یا بدتر کند.

برای خانم ها ، یک ساعت به عنوان همراه با سایر جواهرات عمل می کند و به طور ایده آل با سبک و سایر گزینه های لوازم جانبی آن روز هماهنگ می شود. آیا گردنبند و انگشتر طلا بسته اید؟ ساعت طلایی ظاهر را کامل می کند نه اینکه بخواهد جای آن را بگیرد.

نکاتی برای خرید ساعت مچی دخترانه

برای بسیاری از گرایش های مد که بی پروایانه محصولات را عرضه می کنند، به همان اندازه ساعت های شیک زنانه محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. اگر از خرید ساعت مچی زنانه خود اطمینان کافی ندارید، سبک زندگی و کمد لباس خود را در نظر بگیرید. شاید برای مدتی از ظرافت بی وقفه یک ساعت لوکس طرفداری کنید و یا اینکه بخاطر فصول سرد و گرم ساعتتان را انتخاب کنید اما مهمترین نکته برای دستیابی به ساعت مچی استفاده از آن با اعتماد به نفس است. 

ممکن است بخواهید به عنوان کادو به دنبال خرید ساعت مچی دخترانه باشید. علاوه بر درنظر گرفتن مواد به کار رفته و قابلیت ها به سلیقه ی فردی نیز توجه کنید.

برای مثال ساعت مچی دخترانه اسپرت برای افرادی است که ورزشکار هستند و یا بیشتر از آنکه بخواهند از ساعت به عنوان زیورآلات مجلسی استفاده کنند، وجه کاربردی آن برایشان اهمیت دارد.

ساعت های مچی مختلف عرضه شده در بازار

قبل از آنکه به توضیح در خصوص انواع مختلف ساعت ها بپردازیم، بررسی کردن استایل شخصی و نگاه انداختن به کمد لباستان را درنظر بگیرید. لزوما زیبایی هر کدام از ساعت های مچی دلیلی کافی ای برای خرید آن به حساب نمی آید. از خود بپرسید اگر این ساعت را بخرم بیشتر برای چه موقعیت هایی امکان استفاده از آن را دارم یا اینکه آیا این ساعت با استایل شخصی و سبک لباس پوشیدن من تطابق دارد یا خیر؟


 


 

گزینه هایی برای خریدن ساعت مچی پسرانه: ساعتهای هوشمند

فناوری ساعت هوشمند به طور مداوم در حال گسترش و تولید ساعت های جدید و مبتکر است که مورد توجه زنان و مردان قرار می گیرد. بسیاری از ساعت های هوشمند در حال دور شدن از سبک های نامطبوع نسل های قبلی هستند و ظاهری ظریف تر به خود می گیرند. ساعت های هوشمند با تکمیل قابلیت ها در بازار عرضه می شوند تا تقریباً هر سبک و استایلی را تکمیل کنند.

اگر مایل به دیدن تنوع بیشتری از ساعت های هوشمند هستید، دیجی کالا بهترین های این دسته را به شما نشان می دهد.                     

ساعتهای رز گلد بهترین مورد برای ساعت مچی دخترانه

رزگلد یکی از داغترین ترندها در جواهرات و ساعت ها است. این فلز با رنگ گل رز در سبک های متناسب با هر موقعیتی دوباره ظاهر شده است. این ساعت ها پیچ و تاب های زنانه تری را به طلای کلاسیک وارد می کنند. ساعت های رزگلد به عنوان یک سرمایه گذاری سبک هوشمندانه ، ظرافتی همیشگی را حفظ می کنند که هرگز از مد نمی افتد.

به دنبال ساعت مچی مردانه می گردید؟ 

ساعتهای اسکلت، ساعت های جسورانه و جذاب  

این مدل از ساعت های مچی مردانه، بعد از ورود به بازار توانستند به سرعت راه خود را در بین آقایان باز کنند و استقبال زیادی را برای خود بخرند. 

اما مدل اسکلت فقط محدود به ساعت مچی مردانه نمی شود. ساعت سازان لوکس با تولید نسخه های زنانه از این ساعت کلاسیک، بازار خود را حسابی گرم کرده اند. ساعتهای اسکلت دارای صفحه بزرگی هستند که چرخ دنده های داخلی و مکانیک قطعه را به نمایش می گذارد. این ساعت های منحصر به فرد برای زنانی که به ارزش ساعت اهمیت می دهند، بسیار مناسب هستند.

اگر به دنبال مدلهای متنوع تری از ساعت های مچی زنانه و مردانه می گردید دیجی کالا را در فهرست اولویت های خود قرار دهید.

شما با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا در تخفیف هات می توانید با قیمت کمتری ساعت شیک بخرید. 

همچنین سایر کد تخفیف ها مانند کت و شلوار ارزان ، کیف ارزان و... را می توانید در تخفیف هات پیدا کنید.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه