لوگو تخفیف هات

خرید ترشی کلم با 10% تخفیف

10 درصد
0
56
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
10%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات و تنها با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع ترشی را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف های ویژه خریداری کنید.

قیمت قدیم
89,900
سود شما
8,900
قیمت جدید
81,000

 

 توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع ترشی کلم:

  شما میتوانید برای خرید انواع نظیر ترشی سیر و ترشی فلفل و انواع دیگر ترشی های تخفیف دار به کدتخفیف دیجی کالا و کد تخفیف کوروش مراجعه کنید.

 

خصوصیات ترشی گل کلم:

هنگامی که سبزیجات مختلف تبدیل به ترشی می شود، حاوی تمام مواد مغذی خود است، زیرا تمام مواد های ترشی کلم جوشیده یا پخته نشده است. ترشی کلم باعث تقویت میکروبیوم روده میشود و همچنین ترشی گل کلم باعث میشود مواد غذایی در سرکه  موجود در ترشی گل کلم با استفاده از یک فرآیند سالم حفظ می شوند که نه تنها این ترشی کلم محبوب باعث افزایش طول عمر مواد غذایی موجود در ترشی کلم می شود همچنین باعث حفظ ارزش غذایی آن نیز می شود. بعلاوه ترشی کلم غنی از مواد معدنی، مخصوصا کلسیم و ویتامین سی و دی است همچنین ترشی کلم مخصوص هضم غذا در بین خانواده های ایرانی معروف است.

 

                                                     
 


انواع ترشی و فواید آن ها:
بخش زیادی ازترشی بادمجان  تشکیل  شده از پتاسیم و فسفات است. ترشی بادمجان جهت درمان برای رماتیسم است، حتی ترشی بادمجان و ترشی سیر میتواند بیماری های قلبی عروقی ، کلسترول بالا، چاقی و یبوست را کاهش دهد.
همچنین ترشی سیر باعث هضم غذا میشود و حتی ترشی سیر و ترشی بادمجان آبرسان و آرام بخش است، بعلاوه به عنوان یک محرک خوب برای کبد و روده می باشد.
ترشی سیر و ترشی فلفل به درمان بیماری های زیادی کمک میکند، بدلیل این که ترشی فلفل آنتی بیوتیک قوی دارد، به غیر از فواید زیاد اینگونه ترشی ها ثابت شده است که خود سیر شامل انتی بیوتیک است.
همچنین شما میتوانید برای استفاده از خاصیت ضد عفونی از ترشی فلفل یا حتی از ترشی گل کلم استفاده کنید. استفاده از ترشی فلفل میتواند در فصل های زمستان بسیار مناسب باشد.
می توانید پیشنهادهای تخفیف دار برای انواع ترشی و شور را ببینید و بهترین و مقرون به صرفه ترین خرید ترشی گل کلم، ترشی کلم، خیار شور و ... را انجام دهید.
نظرات کاربران در مورد محصول:
نقاط قوت: قیمت مناسب، کیفیت عالی و خرید آنلاین از سوپرمارکت.
نقاط ضعف: زیاد بودن آب ترشی.
جمع بندی نظرات کاربران: 10% از کاربران از کد تخفیف  این محصول کاملا راضی بوده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه