لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید لوازم آرایشی پاک کننده 48%زیرقیمت
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
73
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
48%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید بهترین و باکیفیت ترین لوازم آرایشی و پاک کننده ها را با 48% تخفیف ویژه از فروشگاه خانومی خریداری کنید.

قیمت قدیم
310,000
سود شما
151,000
قیمت جدید
159,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده لوازم آرایشی و پاک کننده های صورت:

خرید لوازم آرایشی مک و لوازم آرایشی زیبایی صورت و کرم پودر ... در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تا 48%زیر قیمت با کد تخفیف از تخفیف هات و همراه با عکس لوازم آرایشی برای مشتریان عزیز فراهم شده است .

خصوصیات پاک کننده لوازم آرایشی:

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با فراهم کردن ژل شست‌و‌شوی صورت در بخش لوازم آرایشی و زیبایی پوست با محصولات عالی برای شما پوستی نرم و لطیف را به ارمغان می آورد. ژل های شستشوی لوازم آرایشی حاوی عصاره میوه های مختلف بوده ، که با ایجاد حس شادابی و رایحه دلپذیر پوست شما را نرم و لطیف می کند. این ژل های پاک کننده آرایش و پوست صورت، لکه و دانه های سر سیاه صورت را با استفاده مکرر به مرور زمان از بین می برد و پوستی زیبا را به شما هدیه می دهد.ژل های شستشوی پوست، پاک کننده ای مناسب برای انواع پوست های خشک، نرمال، مختلط تا چرب و چرب هستند که با خاصیت کنترل چربی و سم زدایی باعث شفافیت و اکسیژن رسانی هر چه بیشتر به پوست خواهند شد و حتی شما در صورت مصرف از این ژل ها آکنه های موجود در روی پوست خود را می تونید از بین ببرید.

پوست هر فرد روزانه در معرض عوامل محیطی (آلودگی، آفتاب، …) و محصولات آرایشی زیادی قرار می گیرد، این عوامل باعث کدر شدن و کاهش اکسیژن رسانی به منافذ پوست ما می شود که در اولین قدم برای تنفس سلولی و اکسیژن رسانی به پوست هایمان نیازمند به پاکسازی (اولین قدم در مراقبت زیبایی پوست) کامل پوست می باشیم که جشنواره دیجی کالا خرید لوازم آرایشی را برای خانوم ها و اقایان تا 48% زیرقیمت فراهم کرده است.
 

نظرات کاربران:

نقاط قوت: مناسب برای انواع پوست ها.

نقاط ضعف: قیمت های گران محصولات و لوازم آرایشی.

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 48% از کاربران از خرید لوازم آرایشی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رضایت کامل دارند.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه