لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید ریمل تا 71% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
92
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
71%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید ریمل را از سایت خانومی با 71% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
390,000
سود شما
280,000
قیمت جدید
110,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع ریمل:

خرید لوازم زیبایی صورت و پوست مانند انواع کرم پودر ، ریمل در جشنواره دیجی کالا با رضایت خرید 71%از کاربران با 71% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

 

خصوصیات ریمل:

ریمل یا نام قدیمی آن سرمه یک وسیله آرایشی برای تیره کردن،حجیم و بلند نمودن مژه ها می باشد. ریمل در سه حالت مایع، جامد و کرم موجود می باشد. ریمل ها در رنگ های مختلف وجود دارند و توسط یک برس کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع ریمل می توان به ریمل مو و ریمل ابرو نیز اشاره کرد. ریمل مو مناسب برای پوشاندن موهای سفید و خاکستری می باشد و در مقابل شستشو مقاوم است. ریمل ابرو برای ابروهای کم پشت و ابروهایی که کمرنگ می باشند مناسب است. ریمل ابرو باعث منظم شدن ابرو ها می شود و بر جذابیت آنها می افزاید. ریمل مژه یکی از پرکاربردترین و محبوبترین لوازم آرایشی است که با حجیم کردن مژه ها باعث زیبا و جذابتر شدن مژه ها و صورت می شود.

 

یکی از نکات مهم برای انتخاب ریمل خوب فرچه مناسب برای مژه است. از برندهای معتبر در زمینه تولید ریمل می توان به ریمل اسنس، ریمل دوسه و ریمل رد اند بلک اشاره کرد. برند اسنس با تولید در زمینه لوازم آرایش چشم مانند خط چشم، سایه و ریمل اسنس شهرت بسیار زیادی کسب کرده است. ریمل دوسه با فرچه های دومنظوره و فوق العاده حرفه ای خود مژه ها را تا سه برابر بلندتر و حجیم تر می کند. ریمل رد اند بلک با خاصیت حجم دهنده و بلند کننده به رنگ مشکی و ضد آب می باشد. این ریمل برای کمک به داشتن مژه های زیبا و طبیعی دارای ویتامین E می باشد که با 71% تخفیف ویژه برای مشتریان در دیجی کالا فراهم شده است.

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه