لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید لوازم شینیون مو تا 38% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
139
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
38%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" انواع لوازم شینیون مو را از دیجی کالا با 38% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
161,700
سود شما
61,900
قیمت جدید
99,800

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع خرید لوازم شینیون مو:

برای خرید لوازم آرایشی و شینیون مو تا 38% تخفیف ،می توانید به وب سایت دیجی کالا مراجعه نمائید و ازخدمات بی نظیر این وب سایت و همچنین از کد های تخفیف دیجی کالا ، بهره مند شوید.

خصوصیات لوازم شینیون مو:

اول از همه خوب است کمی درباره واژه شینیون chignon که در فرهنگ لغت به مفهوم “گیس پشت سر” می باشد اشاره کنیم. شینیون مو به معنی شکلی از طراحی مو است که با فرم و مدلی خاص از پشت سر یا بالا بسته می شوند. در اوایل پیدایش شینیون مو تنها در یک مدل خلاصه می شد و آن هم جمع کردن و بستن مو از پشت سر و به یک شکل ساده و متداول بود در حال حاضر شنیون مو تبدیل به یک هنر و تکنیک در میان افراد و آرایشگران حرفه ای تبدیل شده است. امروز دیگر نمی توان مدل متداول و استانداردی برای شینیون تعریف کرد به دلیل اینکه دائما مدل شینیون جدید،در حال تغییر و به روز شدن می باشد در حقیقت هنر شینیون مو از نظر تنوع و مدل نامحدود می باشد و هر آرایشگری می تواند با به کار گیری مدل شینیون و ترکیب آن با خلاقیت افراد متخصص، مدل شینیون جدید در انواع شینیون دخترانه حتی با ترکیب مدل هایی از بافت مو و... ایجاد کرد.

 

 

کاربردهای استفاده از تکنیک شینیون مو:

شینیون مو یا همان آرایش مو بسیار وابسته به مد است به طوری که در هر زمان مدل مو هایی متفاوت،محبوبیت های بیشتری پیدا می کننداما امروزه با اینکه طرفداران مدل های باز مو بیشتر شده است همچنان شینیون مو یا شینیون دخترانه جایگاه ویژه ای در بین میان خانم ها و دختر خانم ها دارد به طوری که عروس خانم ها در جشن عروسی با مدل مو ی شینیون جدید به جای مدل موی بازبیشتر استفاده می کنندوهمچنین در بسیاری از مهمانی های رسمی و مجالس متنوع نظیر جشن نامزدی، جشن تولد رسمی و… مدل موی شینیون از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

انواع لوازم مربوط به شینیون:

اجرای تکنیک مدل شینیون ،همانند هر تکنیک دیگر مدل مو،به ابزار و لوازم هایی دردسته بندی ساده و حرفه ای موجود می باشد به ابزارهای ساده می توان به کلیپس مو،تل، کش، تور شینیون مو و از ابزار های حرفه ای و پیشرفته تر می توان به تورهای نامرئی،بیگودی، پروتزهای اسفنجی،گیره مویی،چوب شینیون مو و انواع موهای مصنوعی در روش شینیون جدید نیز اشاره کرد البته با توجه به تنوع و گسترده بودن مدل موهای شینیون،ممکن است برای اجرایی کردن یک مدل مو ی شینیون جدید از ابزارهای حرارتی همچون سشوار و اتوی مو به عنوان متدوال ترین لوازم حرارتی و همچنین انواع فر کننده ها برای برخی از حالت مو ها به ویژه شینیون دخترانه استفاده شود. فرم دهی حالت مو با سشوار و اتوی مو ممکن است در اثر رطوبت هوا و عوامل دیگر فرم خود را از دست داده و حالت وز دار و فر خورده پیدا کنند در نهایت فرم اصلی مدل موی شینیون را از بین ببرندالبته برای تثبیت در کنار استفاده از ابرارهای حرارتی مو باید از مواد تثبیت کننده نیز استفاده شود.

تثبیت با استفاده از مواد حرفه ای آرایش مو:

مدل شینیون جدید ممکن است بسیار زمان بر بوده و هزینه زیادی را هم دربر داشته باشند بنابراین بسیار منظقی است که برای تثبیت شینیون مو و حفظ حالت مو از تثبیت کننده آرایش مو نظیر ژل مو،موس مو و اسپری نیز اشاره استفاده شودکه هر کدام از این تثبیت کننده ها در مراحل مختلفی از اجرای مدل موی مورد نظر کاربردی می باشد اما اسپری مو باید در مرحله پایانی شینیون حتما مورد استفاده قرار بگیرد تا فرم نهایی شینیون مو را به خوبی تثبیت کند. البته از اسپری مو هم می توان در بین مراحل شینیون مواستفاده کرد و این کاملا به مدل شینیون مربوط می شود. در مدل شینیون دخترانه و یا مدل شینیون جدید از بافت های مختلف در ظاهرساده و شنیون دخترانه مورد استفاده قرار می گیرد به علاوه می توان هر نوع بافتی را در شینیون وارد کردکه یکی از بافت های محبوب در مدل موی شینیون،مدل آبشاری است که از موهای بالای پیشانی شروع می شود و تا انتهای موها ادامه دارد.

نکاتی در خصوص انواع شینیون:

شناخت موی سر و براشینگ صحیح و قد در شینیون مو، انتخاب مدل مناسب با توجه به سلیقه و قد مشتری در شینیون جدید،فرم سر و صورت و گردن،نوع مراسمی که میخواهد در آن شرکت کندو همچنین شینیون دخترانه و سایر مدل ها،لباسی که مشتری میخواهد بپوشد سنجاق مویی و سنجاق پنس به میزان کم و به و قرار دادن آن در زمان مناسب مدل شینیون ،شناخت کامل تکنیک ها به طور کامل شینیون مو،استفاده از طراحی های به روز و دیزاین های متفاوت به خصوص برای شینیون دخترانه، از جمله راهکار و نکاتی در خصوص انواع شینیون مو می باشد همچنین از انواع مدل شینیون جدید می توان به شینیون کلاسیک،شینیون دخترانه سبک، شینیون دخترانه عرب و حجیم، شینیون دخترانه بوشینگ،شینیون به عنوان پرطرفدارترین مدل مو های زنانه می توان نام برد.

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از این محصول به لحاظ کیفیت،دوام و ماندگاری راضی بوده اند و در کل ارزش خرید را دارد.

نقاط ضعف: برخی از کاربران قیمت کمی بالای محصول را به عنوان نقطه ضعف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ثبت کرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از، جنس مرغوب این محصول و طراحی های متنوع آن رضایت کافی داشته اند و خرید با تخفیف این محصول را، به سایر کاربران نیز پیشنهاد داده اند.

 

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه