لوگو تخفیف هات

خرید روغن آفتابگردان با 31% تخفیف

31 درصد
0
86
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
31%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع روغن آفتابگردان را با 31% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
243,000
سود شما
75,330
قیمت جدید
167,670

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع روغن آفتابگردان:

انواع روغن آفتابگردان,روغن حیوانی, ذرت,روغن زیتون,روغن سرخ کردنی در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف های ویژه و تخفیف باسلام برای مشتریان فراهم شده است.

 

خصوصیات روغن آفتابگردان:

روغن‌هایی که امروزه استفاده میکنیم مانند روغن آفتابگردان,روغن حیوانی,روغن ذرت,روغن زیتون,روغن سرخ از گیاهان متعددی گرفته می‌شوند که علاوه‌بر پخت مواد غذایی، می‌توانند ویتامین‌های زیادی به غذا اضافه کنند. کشورهای مختلف از روغن‌ گیاهانی استفاده می‌کنند که زیاد کشت می‌شوند. در ایران نیز کشت زیاد آفتابگردان و کلزا، روغن این گیاهان را به یکی از پرمصرف‌ترین روغن‌ها تبدیل کرده است. این روغن‌ها جزو روغن‌های نباتی‌اند و در دمای اتاق، به حالت مایع هستند. روغن کلزا با نام روغن کانولا شناخته می‌شود و از روغن‌هایی است که میزان اسید لینولئیک کمی دارند و میزان اسید در روغن آفتابگردان، به کمتر از 60درصد می‌رسد.

 

روغن‌زیتون به دلیل اینکه نمی‌تواند دمای زیادی را هنگام پخت تحمل کند، بیشتر با سالاد مورداستفاده قرار می‌گیرد و مصرف آن به این‌ شکل می‌تواند بسیار مفید باشد و به افراد دارای فشارخون کمک می‌کند. اما روغن کنجد مانند روغن‌ آفتابگردان و کانولا می‌تواند برای پخت غذا مورداستفاده قرار گیرد و فواید روغن کنجد نیز در مقایسه با آن‌ها بیشتر است.

 

از محصولات روغنی موجود می‌توان به روغن آفتابگردان، روغن ذرت، روغن کانولا، روغن سرخ‌کردنی، روغن سرخ‌کردنی بدون پالم، روغن کنجد، روغن زیتون تصفیه‌شده، روغن زیتون بکر، مارگارین، روغن نیمه‌جامد طعم‌دار، روغن نیمه‌جامد ساده و روغن سویا اشاره کرد.

 

روغن‌ها

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دستیابی به دستگاه‌های پیشرفته، استفاده از روغن‌ حیوانی کاهش یافته است و شرکت‌های تولیدکننده سعی کردند با تولید روغن‌های سالم‌تر با کلسترول پایین‌تر مانند روغن آفتابگردان, روغن ذرت,, روغن سرخ زندگی انسان‌ها را بهبود دهند. در گذشته، روغن‌ها از چربی حیوانات تهیه می‌شدند؛ اما به دلیل کلسترول زیاد این روغن‌ها، شرکت‌های تولیدکننده به فکر تولید روغن‌های سالم‌تر افتادند تا بیماری‌های ناشی از مصرف روغن را کاهش دهند.

خواص روغن آفتابگردان

در حقیقت روغن آفتابگردان از دانه‌های تخمه آفتابگردان بدست می‌آید و شاید امروزه یکی از پرمصرف‌ترین روغن‌ها در جهان و حتی کشور ایران باشد که انواع غذاها را با آن تهیه‌ می‌کنیم. درست است که همیشه درباره خواص فراوان روغن‌های زیتون، کنجد، هسته انگور می‌شنویم؛ اما روغن آفتاب‌گردان که یکی از پرمصرف‌ترین روغن‌هاست هم خواص خودش را دارد. این روغن منبعی از ویتامین B6، B5، و ویتامین E و C است.


نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت و قیمت خرما رضایت کامل داشته اند.
نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد روغن کنجد، زیتون و ... نداشته اند.
جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید سوپرمارکتی را دارد.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه