لوگو تخفیف هات

تخفیف تا 35% خرید رب گوجه فرنگی

35 درصد
0
79
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
35%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات، بدون داشتن هیچ کد تخفیفی با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع رب گوجه با کیفیت را با 35% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
59,900
سود شما
20,900
قیمت جدید
39,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع رب گوجه فرنگی:

با استفاده از سایت تخفیف هات میتوانید با 33درصد کدتخفیف انواع رب گوجه فرنگی از برند های مختلف رب گوجه فرنگی را به راحتی خریداری کنید.و همچنین سایر کالاهای اساسی خوراکی نظیر روغن خوراکی ، خرید ماهی و ...با قیمتی مناسب با کد تخفیف دیجیکالا خریداری نماید.

خصوصیات رب گوجه فرنگی اصالت:

رب گوجه فرنگی از پرمصرف‌ ترین خوراکی در بین ایرانیان است، که در غذاهای مختلف به صورت سرخ کرده یا پخته استفاده می‌شود.  در زمان قدیم افراد در خانه رب گوجه خانگی خود را طبخ میکردند با افزایش جمعیت، رشد صنعت، رشد آپارتمان نشینی و کمبود وقت، این وظیفه یعنی تهیه رب گوجه فرنگی به کارخانه ‌رب گوجه فرنگی  محول شد. در حال حاضر اکثریت مردم از رب گوجه‌ فرنگی خانگی استفاده نمی‌کنند. و استفاده از رب گوجه خانگی خاتمه یافته است.

قیمت کنسرو و رب  گوجه نیز برای مصرف کننده گان مهم است آنها توقع دارند قیمت رب گوجه با کیفیت و مزه آن تناسب داشته باشد. برای برخی افراد دانستن طرز تهیه رب گوجه ‌فرنگی در کارخانه رب گوجه جالب توجه است گوجه فرنگی مناسب برای رب باید درشت و  دارای پوست نازک، بافت نرم، رنگ قرمز تند در پوسته و گوشت، طعم و بوی مطبوع، سالم، عاری از آلودگی به کپک و آفات باشد و برای حمل و نقل گوجه فرنگی ظروف کوچک مناسب تر است تا از له شدن و ترک برداشتن گوجه ها جلوگیری شود.

دو نوع گوجه ‌فرنگی محلی و گلخانه‌ای در بازار موجود است؛ که از هر دو نوع گوجه ‌فرنگی می‌توان استفاده کرد، که هر یک مزایا و کاستی‌هایی دارد.گوجه فرنگی محلی رب کمتری می‌دهد اما باعث می‌شود رب کپک نزند و دیرتر خراب شود.گوجه فرنگی گلخانه‌ای گران‌تر است اما رب بیشتری از آن حاصل می‌شود.در کارخانه رب گوجه، رب‌ ها دربسته‌بندی‌های مختلف شیشه‌ای، قوطی‌های فلزی در بازار عرضه می‌شوند. رب‌های موجود در قوطی‌های فلزی، مطمئن‌تر هستند و مدت‌زمان بیشتری می‌توان آن‌ها را نگهداری کرد؛ زیرا امکان استریل کردن قوطی و نگه‌داشتن آن در دستگاه اتوکلاو بیشتر از شیشه است.

 

رب گوجه فرنگی


 کارخانه های رب گوجه‌ در تهیه رب گوجه با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا به تولید محصولی با کیفیت ممتازمشغول است. علت خوش‌رنگ شدن این رب این است که در تهیه رب گوجه از گوجه‌های باکیفیت و تازه برای تولید محصولات خود استفاده میکند.همچنین قیمت این رب گوجه بسیار مناسب است. سوپرمارکت انلاین دارای انواع مختلفی از رب های با کیفیت میباشد شما میتواند در انواع قیمت رب گوجه و برند های مختلف را مشاهده کنید و در نهایت از طریق سایت تخفیف هات با قیمت ارزان خریداری کنید.

نظرات کاربران در مورد این محصول: از نظر کاربران این محصول ارزش خرید کردن را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه