لوگو تخفیف هات

خرید نوشابه با 13% تخفیف

13 درصد
0
111
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
13%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" نوشابه را از اکالا با 13% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
160,800
سود شما
20,900
قیمت جدید
139,900

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع نوشیدنی شامل نوشابه و ...:

برای خرید با کدتخفیف ویژه انواع نوشیدنی گازدار و بدون گاز شامل نوشابه، دلستر، دوغ، آبمیوه و ... می توانید به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید.

خصوصیات انواع نوشابه:

لغت نوشابه به معنای همه ی نوشیدنی هاست. اما مایع خوراکی که ما به عنوان نوشابه میشناسیم نوشیدنی گاز دار می باشد که دارای اسانس و مواد شیرین کننده نیز هست. نوشابه ها به دسته های مختلف شامل الکلی، غیر الکلی و انرژی زا تبدیل می شوند. نوشابه های بدون الکل در همه جای دنیا به صورت آزاد مصرف می شوند و به هیچ عنوان مست کننده نیستند. این نوشیدنی نوشابه معمولا حاوی مقدار زیادی شکر هستند. دسته ای دیگر از نوشابه ها که در دسته ی نوشیدنی های الکلی قرار می گیرند حاوی موادی هستند که تا حدی مست کننده است که استفاده از آن ها در همه جای جهان آزاد نیست و تنها در برخی از کشور ها برای افراد بالای 18 سال مصرف آن ها آزاد می باشد. دسته ی دیگر که به عنوان نوشابه های انرژی زا شناخته می شوند، نوشیدنی هایی هستند ملایم که به عنوان زیاد کننده ی انرژی بدن کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. از معروف ترین شرکت های نوشابه سازی می توان کوکاکولا، پپسی، کانادا درای، ردبول، هایپ و ... را نام برد.                                         
ویژگی های نوشیدنی دلستر:
دلستر یا همان ماءالشعیر نوعی نوشیدنی گاز دار و غیر الکلی و حلال می باشد که از عصاره ی جوانه جو به دست می آید. این نوشیدنی خواص و مضرات گوناگونی دارد. از خواص دلستر می توان به افزایش ضریب هوشی، بازسازی و تأمین انرژی از دست رفته ی بدن، بهبود عملکرد خون رسانی قلب، جلوگیری از وبا، درمان یبوست، دفع سنگ کلیه، ضد عفونی کننده ی دستگاه تنفس و دستگاه گوارش، رشد مو و جلوگیری از ریزش آن، رفع خستگی اعصاب، رفع اضطراب، مفید برای پوست، محافظت از بدن در برابر سکته های قلبی و مغزی، خواص درمانی برای خانم های باردار و شیرده، رفع تشنگی و ...اشاره کرد. از مضرات خرید دلستر نیز می توان به پوکی استخوان، اضافه وزن، ایجاد آلرژی در بعضی از افراد به دلیل استفاده از اسانس ها و طعم های مختلف در تولید آن و... اشاره کرد.
ویژگی های نوشیدنی دوغ:
در میان انواع نوشیدنی ها نوعی نوشیدنی از نوع لبنی وجود دارد که از ترکیب ماست و آب به دست می آید. دوغ در گذشته یکی از فرآورده های جانبی کره محسوب می شد. برای تهیه ی دوغ ابتدا ماست پر چرب را با آب مخلوط و رقیق می کردند و با استفاده از مشک چربی جدا شده و باقی مانده از آن را به عنوان دوغ مصرف می کردند. روند تهیه ی دوغ امروزه به عنوان نوشیدنی تخمیری شیری تغییر یافته است و به صورت صنعتی تهیه می شود. از انواع دوغ ها می توان به دوغ معمولی، دوغ گاز دار، دوغ حرارت دیده بدون گاز و دوغ حرارت دیده ی گاز دار نام برد. این نوشیدنی تأمین کننده ی یک چهارم نیاز روزانه بدن به کلسیم است و حاوی ویتامین های گروه ب می باشد. این نوشیدنی اثرات بسیار مفیدی بر سلامت گوارش دارد.
انواع نوشیدنی آبمیوه و ویژگی های آن:
آبمیوه مایعی است طبیعی که از میوه ها و یا سبزیجات به دست می آید. آبمیوه معمولا از فشردن و یا خیساندن میوه ها و سبزیجات به دست می آید. برای مثال آبمیوه پرتغال از عصاره ی میوه ی پرتغال به دست می آید. آبمیوه معمولا برای حفظ سلامتی بدن مصرف می شود و البته باید در نظر داشت که آبمیوه می تواند باعث افزایش قند و ابتلا به بیماری دیبات شود و همچنین افزایش وزن را در پیش داشته باشد.
منظور از نوشیدنی آب معدنی چیست؟
آب معدنی آبی است که نسبت با آب معمولی از نظر میزان مواد معدنی، نوع مواد معدنی، گاز و همچنین درجه ی حرارت تفاوت داشته دارد. آب معدنی از چشمه های طبیعی و یا چشمه های مصنوعی که ایجاد کرده اند به دست می آید. آب این چشمه ها به طور کلی دارای نمک هایی هستند که در مواقع عبور آب از سطح زمین در آن حل شده است. 
                                        

نظرات کاربران در مورد محصولات نوشیدنی:
نقاط قوت: خوش طعم و گوارا، طعم جدید، خرید خوش قیمت در پیشنهاد ویژه، کیفیت خوب از ویژگی های مثبت خرید نوشیدنی نوشابه، دلستر و ... از کد تخفیف باسلام است.
نقاط ضعف: مزه بد از ویژگی های منفی خرید محصولات نوشیدنی مانند نوشابه، دلستر و ...از  فروشگاه های اینترنتی است که برخی از کاربران به آن اشاره کرده اند.
جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید سوپرمارکتی محصولات نوشیدنی مانند نوشابه، دوغ، دلستر، آب معدنی و ... از فروشگاه های اینترنتی رضایت کامل داشته اند و خرید این محصولات را با تخفیف های ویژه به دیگر کاربران نیز پیشنهاد کرده اند.

 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه