لوگو تخفیف هات

خرید دلستر با 33% تخفیف

33 درصد
0
162
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
33%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع دلستر را با 33% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
495,000
سود شما
163,000
قیمت جدید
332,000

خصوصیات دلستر:

بسیاری از اوقات نیاز به یک نوشیدنی خنک مانند دوغ ، نوشابه، دلستر و... در یک روز گرم تابستانی به‌شدت احساس می‌شود، اما حتما برای همه پیش آمده است که بعضی مواقع نمی‌توان تنها به یک لیوان آب اکتفا کرد و نیاز به یک نوشیدنی متفاوت پیدا می‌کنیم. نوشیدنی مالت بدون الکل پارسی با طعم لیمویی می‌تواند برای رفع این نیاز مناسب باشد. این نوشیدنی در بطری‌های شیشه‌ای با حجم 330 میلی‌لیتر عرضه می‌گردد. همچنین این نوشیدنی بدون هیچ‌گونه نگهدارنده تولید می گردد و فاقد چربی، نمک و اسیدهای چرب ترانس است و در هر 330 میلی‌لیتر از این نوشیدنی 99 کیلوکالری انرژی و 28.5 گرم قند وجود دارد.انواع دلستر ,نوشابه و آب معدنی,آبمیوه در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف های ویژه همراه با کدتخفیف دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.


تفاوت نوشیدنی مالت و ماء‌الشعیر:

نوشیدنی مالت به دلیل وجود دانه‌های ذرت شیرین شده، برنج و دکستروز، نسبت به ماء‌الشعیر طعم شیرین‌تری دارد. تفاوت مزه ها به دلیل این است که در تولید ماءالشعیر از نوعی مخمر استفاده می‌شود که در مرحله‌ تخمیر به سمت بالای مایع شناور می‌شود و بعد از آن محتویات قندی آن با استفاده از دستگاه جمع‌آوری می‌شود و سبب تلخ شدن طعم ماءالشعیر می‌شود. از سوی دیگر، برای تولید نوشیدنی مالت از مخمرهایی استفاده می‌شود که قابلیت شناور شدن را ندارند، به همین علت مواد قندی در مخازن تولید نوشیدنی ته‌نشین شده و باعث می‌شود که طعم آن شیرین تر شود. اگرچه برای تولید ماءالشعیر می‌توان از هر یک از این دو نوع مخمر استفاده کرد، اما برای تولید نوشیدنی مالتتنها از مخمر ته‌نشین شونده استفاده می‌شود.


نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت و قیمت مناسب این محصول رضایت داشته اند.
نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول نداشته اند.
جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید همراه با غذای ایرانی  را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه