لوگو تخفیف هات

خرید اسپری ضد عفونی با 9% تخفیف

9 درصد
0
54
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
9%
فعلا معتبر
فروشنده: داروکده
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات وارد دیجی کالا شده و خرید اسپری ضد عفونی را با 9% تخفیف از فروشگاه اینترنتی داروکده انجام دهید. برای ورود به وب سایت داروکده روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
65,100
سود شما
6,500
قیمت جدید
58,600

اسپری ضد عفونی

اسپری و ژل ضد عفونی را میتوان بخشی از وسایل داخل کیف افرادی که روزانه وقت زیادی را خارج از خانه صرف میکنند و حتی مادران دانست. چرا که زمانی که فرزندان خود را به محیط هایی مثل پارک ها می برند، خیلی سریع با الکل می توانند دستهای کودکان را از آلودگی ها پاک کنند. با شیوع کرونا نقش الکل در زندگی ها پررنگ تر شده است. حالا همه هرجا که باشند یک شیشه الکل ضدعفونی کننده هم کنار دستشان هست. این استفاده زیاد از الکل هزینه های خرید آن را خیلی بالا میبرد. پس بهتر است جایی را پیدا کنید که الکل را با کیفیت و در عین حال با کدتخفیف و ارزان به فروش برساند. دیجی کالا به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور بهترین بستر برای خرید محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب است. در این مطلب بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

 

مشخصات انواع الکل سفید و اسپری و ژل ضد عفونی

حالا که در هر خانه ای الکل نیاز اصلی شده است، برند های زیادی اقدام به تولید محلول های ضد عفونی کننده بر پایه الکل طبی کرده اند. این محلول ها کاربرد های مختلفی دارند. مثل ضد عفونی سطوح و الکل مخصوص دست ها. آتوسا، فیروز و اکتیو را می توان به عنوان برخی از این تولید کننده ها نام برد. شما می توانید بر حسب نیازتان محلول ها و ژل های ضدعفونی کننده را در ابعاد متنوعی بخرید. از حجم های میلی لیتری گرفته تا ظرف های بزرگ ۳ تا ۴ لیتری. شما می توانید اطلاعاتی مانند نام شرکت سازنده، حجم ظرف، کشور سازنده، محل های مجاز استفاده و اطلاعات دیگری از این قبیل را مطالعه کنید. همچنین مشاهده نقد کالا و نظرات کاربران هم در دیجی کالا ممکن است.


 

خرید اسپری الکل طبی

اسپری ضد عفونی می تواند دست های شما را از باکتری ها و دیگر عوامل بیماری زا پاک کند، اما استفاده زیاد از الکل سفید باعث ایجاد خشکی در دستان شما می شود. پس بهتر است محصولی را تهیه کنید که دارای مواد نرم کننده هم باشد تا از این خشکی جلوگیری کند. همچنین الکل اتانول دارای بوی تندی است. برای حل این مشکل شما می توانید محصولی را تهیه کنید که دارای اسانس و رایحه مناسب باشد. این دسته از اطلاعات هم در دیجی کالا قابل مشاهده هستند. با دقت بیشتر در خرید می توانید یک محصول با کیفیت مناسب بخرید.

 

خرید الکل – با تخفیف

همان طور که گفتیم استفاده زیاد از الکل در این روزها بخشی از زندگی همه افراد است. این استفاده زیاد نیازمند تهیه حجم زیادی از الکل است. تهیه این حجم زیاد الکل اتانول منجر به صرف هزینه فراوان می شود. پس بهترین راه برای تامین این نیاز فراوان این است که الکلی با قیمت مناسب پیدا کنیم. دیجیکالا معمولا در زمانهای مختلف بهترین تخفیف ها را برای محصولات متنوع خودش در نظر میگیرد. الکل ها، ژل ها و اسپری ضد عفونی هم از این قانون مستثنا نیستند. شما میتوانید با دنبال کردن کد تخفیف دیجی کالا در زمان های مناسب خریدتان را با بهترین قیمت انجام دهید.

 

تخفیف خرید الکل طبی در تخفیف هات

این که بخواهید برای مطلع شدن از تخفیف ها مدام صفحات دیجی کالا را بالا پایین کنید خیلی منطقی به نظر نمی آید. نیازی نیست که هر لحظه بخواهید به فروشگاه های مختلف سر بزنید تا از تخفیف ها با خبر شوید. شما می توانید به جای سرزدن به سایت های مختلف، فقط به تخفیف هات سر بزنید. با سر زدن به تخفیف هات از همه تخفیف های معتبر و فعال برند ها و کالا های مختلف مانند کد تخفیف سایت ایسام ، کدتخفیف باسلام با خبر خواهیدشد. تخفیف تهیه الکل هم جز این محصولات است. پس قبل خرید الکل تخفیف هات را چک کنید و از آن جا مستقیم به صفحه خرید الکل با تخفیف وارد شوید. اسپری ضد عفونی را از این طریق می توانید با بهترین تخفیفها، حتی با نصف قیمت با کد تخفیف سایت داروکده، بخرید. پس حواستان باشد سرزدن به تخفیف هات را فراموش نکنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه