لوگو تخفیف هات

تخفیف 8% خرید خامه

15 درصد
0
86
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
15%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع خامه را با 8% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
17,100
سود شما
2,570
قیمت جدید
14,530

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده خامه قنادی:

برای تهیه و خرید خامه قنادی و خامه شیرینی می توانید به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید و این محصول را با 15% تخفیف همراه با کدتخفیف دیجی کالا   و تخفیف باسلام تهیه کنید.

 

خصوصیات خرید خامه قنادی :

نون خامه ای یا همان شیرینی خامه ای یکی از محبوب ترین شیرینی ها است که علاقه مندان زیادی دارد. خیلی از علاقه مندان نون خامه ای و علاقه مندان کیک و شیرینی دوست دارند شیرینی خامه ای را میتوان از سوپرمارکت آنلاین خرید و یا در منزل خود تهیه کنند اما تهیه ی خامه قنادی کار آسانی نیست و احتمال دارد خامه قنادی که در منزل تهیه می شود همان طعم خوب و محبوب را نداشته باشد.

 


 

برای حل این مشکل خامه قنادی به صورت آماده و در بسته بندی های مختلف در بازار از برند های مختلف عرضه می شود.اگر به نون خامه ای و شیرینی خامه ای علاقه مند هستید می توانید خامه قنادی را به صورت آماده تهیه کنید و تنها نان خامه ای را در منزل تهیه کنید.

 

طرز تهیه نان خامه ای و خامه 

موادی که در تهیه ی نون خامه ای مورد نیاز است تخم مرغ، کره، آب، شکر، وانیل، بکینگ پودر و آرد است. برای تهیه ی نون خامه ای در ابتدا لازم است کره را آب کرده و در همین حین آب و شکر را اضافه کرده و بگذارید کمی روی حرارت بماند. بعد لازم است تا سریعا آرد را به آن اضافه کرده و تند تند هم بزنید تا آرد مانند حلوا جمع شود. در این حین خمیر شیرینی خامه ای را از روی شعله بردارد و درون ظرف دیگری قرار دهید و آن را باز کنید تا خنک شود. تخم مرغ ها را درون ظرف دیگری بریزید و کاملا هم بزنید. در این مرحله خمیر آماده شده را با تخم مرغ قاطی کرده و با همزن تا حدی بزنید تا تخم مرغ ها جذب خمیر شوند.

بعد از جذب تخم مرغ ها بکینگ پودر و وانیل را به آن اضافه کرده و خوب هم بزنید. خمیر آماده شده را درون قیف ریخته و به شکل نان خامه ای در بیاورید. قبل از انجام این کار لازم است تا روغن کاغذی کف سینی فر قرار دهید و محتویات قیف را روی آن بریزید. سینی را درون فر که از قبل داغ شده است قرار دهید. به مدت 30 الی 40 دقیقه با حرارت 150 درجه سینی را درون فکر نگه دارید. بعد از اینکه رنگ نون خامه ای تغییر کرد آن ها را از فر درآورده و بگذارید خنک شود. بافت این نون بعد از پخت بسیار پوک و تو خالی می شود. در ادامه نیاز است تا اجازه دهید خامه قنادی کمی نرم شود. با همزن و با دور تند انقدر بزنید تا کاملا پفکی و سفت شود و فرم بگیرد.

تقریبا نیاز است تا 15 دقیقه خامه قنادی را با همزن بزنید تا به شکل مورد نظر تبدیل شود. خامه شیرینی را  درون قیف ریخته و بعد از اینکه نون خامه ای کاملا خنک شد ته آن ها را کمی سوراخ کنید و خامه قنادی را به آن تزریق کنید. بعد از تزریق خامه شیرینی، شیرینی خامه ای آماده سرو می باشد. چند نکته در تهیه ی شیرینی خامه ای وجود دارد که دانستن آن ها مهم است. اول اینکه زمانی که آرد را به کره و آب اضافه می کنید باید به سرعت هم بزنید تا آرد در مایع به صورت کامل مخلوط شده و مانند حلوا در یک گوشه جمع شود. کره باید با دمیت دمای محیط هم دما باشد. در زمانی که تخم مرغ ها را به خمیر اضافه می کنید باید نه خیلی کم باشد و نه خیلی سرد.

خامه شیرینی باید در فر داغ قرار گیرد تا پف کند. خامه قنادی حتما باید به خوبی فرم گرفته باشد و اگر از خامه صبحانه می کنید باید کمی پودر خامه یا ژلاتین به آن اضافه کنید تا به خوبی فرم بگیرد. خامه قنادی آماده کار تهیه ی شیرینی خامه ای را بسیار راحت تر می کند و این خامه را می توانید از سوپرمارکت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به صورت آنلاین تهیه کنید و برای خرید خود تا 15 درصد کد تخفیف ویژه بگیرید. باقی محتویات لازم برای تهیه ی شیرینی خامه ای مانند آرد، تخم مرغ، بکینگ پودر و... را نیز می توانید از این سوپر مارکت آنلاین تهیه کنید و تمامی محتویات خرید را در محل مورد نظر خود که در سایت ثبت کرده اید تحویل بگیرید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه